Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

prosze o bot pod aktualna wersje mapla i jak go odpalic


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

dołączam sie do prośby, bot do ems. Jestem nowym graczem a raczej cziterem xD

wiec prosilbym o bota oraz dokladny opis jak go odpalic i jak uzywac

Edytowane przez asivek
Opublikowano

Asivek my sie chyba znamy z innego forum jesli to ty.

 

 

linki do bota i bypassa,ktory jak widzisz ma od chuja wirusow.do ich uruchomienia potrzebujesz injectora-Goomba Injector np

 

http://www.mediafire.com/?mboz1k45ikcfn8w

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=4f696fc07835c4950f85a1809e1ef2dbee3b5c0d265affafcdd1fa676551a60e-1311552901

 

http://localhostr.com/download/i7tsGPO/Oppai%20Bypass%20v73.1.rar

 

http://virusscan.jotti.org/en/scanresult/1baad4a00247cd3239ab2a99a9000d01faba30fd/a6cc9d488539da65c03b7915d942a775c7c23ff3

 

podajcie mi swoje nicki z kradii to pobocimy razem

Opublikowano

mam pewien problem, ziomek rl mi wyslal bota. Wlaczam ten program injector, wlaczam mario, i wywala mi blad unable to write memory to proces po czym wylacza sie klient gry

Opublikowano

tak jak pisalem w tym injectorze musisz zaznaczyc proces maple i odpalic dopiero potem go gasisz i wlaczasz maple

Opublikowano

qrwa zioemk czyli jak to ma wygladac wlaczam injectora, ale tam w procesach nie ma mario. NIgdy nie robiłem tego prosze o jak najbardziej łopatologiczny opis

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...