Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]WarInc, rejestracja, instalacja, sterowanie.


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzelanina z perspektywy pierwszej osoby należąca do segmentu gier play4free i przeznaczona wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej. Za tytuł odpowiedzialne jest mało znane amerykańskie studio Online Warmongers. Program rozpowszechniany jest zupełnie za darmo na oficjalnej stronie projektu.

 

Strona:

 

http://thewarinc.com/

 

1. Klikamy "Play For Free".

2. Uzupełniamy, wszystkie pola, Ściąga SS:

 

38698789443163347259.png

 

3. Kliknij, pay for free.

4. Dobra zarejestrowaliśmy, się. Teraz czas na download.

5. Na stronie(przeniesie nas automatycznie)Klikamy play game.

6. Zjeżdżamy i klikamy "Download game client here".

SS:

 

68793563993653327800.png

 

7. Zapisujemy, plik. Gdy się nam ściągnie plik instalujemy.

8. Uruchamiamy, i logujemy się.

9. Czas na słynne "Aktualizacje".

10. Gdy już pobierzemy aktualizacje, klikamy "play game", i akceptujemy warunki.

 

Dalej już sami powinniście dać sobie radę, to tylko tworzenie postaci :).

 

 

Sterowanie:

 

Aby, strzelić klikamy LPM, aby przybliżyć celownik klikamy PPM.

 

 

W - Do przodu

S - Do tyłu

A- W lewo

D - W prawo

Spacja - skok

Shift - sprint

Ctrl - Kucnięcie

E- Akcja - Podniesienie broni, użycie black ops keya itp.

R- Przeładuj

1. Broń główna

2. Broń 2/ Shotgun lub broń maszynowa.

4. Granat dymny (zależy od ustawienia w ekwipunku)

5. Granat zwykły (zależy od ustawienia w ekwipunku)

M - mapa

TAB - wyniki

Enter - Czat

 

 

Kilka info od szefunia

 

1. Strzelanie w powietrzu jest niemożliwe.

2. Nie wybierajcie pierwszych 3 snajperek w shopie, sa za słabe 4 strzały na zabicie.

3. Mamy na trybie znajdż i zabij, są takie same jak w cs :).

Liczę na -5% ostatnich B).

 

100% by me, for mpc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...