Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server prywatny 1.7 [hamachi] dla kulturalnych i kreatywnych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Byłoby nam miło, gdyby chciał z nami zagrać ktoś kreatywny, towarzyski.

 

Gramy w kilka osób na serwerze, który nie jest 24/h, piszesz że masz ochotę pograć, więc serwer stoi wtedy.

 

Na razie mamy 3 lokacje ze stacjami, trochę budynków i gramy dla przyjemności.

 

Nie zależy nam na dużej ilości graczy, bo wg nas w mniejszej kupie gra się przyjemniej - ważni są ludzie.

 

Jeśli ktoś chciałby miło spędzić czas na serwerze gdzie dużo przestrzeni, a nie jak na innych serwerach stoi całe miasto i nie idzie się zorientować co i jak.

 

 

Pluginy?

Podstawowe do logowania, zabezpieczania (lwc, cuboid, falsebook) itd. żadnych udziwnień typu rpg mod.

 

Kontakt gg: 3044729

Podam ip i pomogę jak ktoś się zarejestrować nie może. (nie chcemy niszczycieli)

Edytowane przez shusty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...