Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

No, no Siema!

 

Tak, to znowu ja ^^ I znowu pytania :)

Otóż wróciłem do Silka, gram na ruSRO 2h/cler

 

Pyt. 1 - taka postać i build full STR to dobry wybór?

 

Wiem, potrzeba dużo SP <_< A na ruSRO jakoś nie widzę FreeTaxi :mellow:

 

Pyt. 2 - zna ktoś tam jakiś taxerów farmiących za darmo?

Pyt. 3 - grając sobie swobodnie bez farmy, uzbieram kasę żeby się wyfarmić u jakiegoś high-lvl?

Pyt. 4 - da rade przejść do Jangan postacią z EURO na 16lv, by tam się farmić solo na banditach?

Pyt. 5 - doda mnie ktoś do Polskiej gildii? xD Jestem z tego co pamiętam na s1 :)

Edytowane przez Seba xdd ^^

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

[quote name=Seba xdd ^^' timestamp='1311338402' post='2885311]

No, no Siema!

 

Tak, to znowu ja ^^ I znowu pytania :)

Otóż wróciłem do Silka, gram na ruSRO 2h/cler

 

Pyt. 1 - taka postać i build full STR to dobry wybór?

 

Wiem, potrzeba dużo SP <_< A na ruSRO jakoś nie widzę FreeTaxi :mellow:

 

Pyt. 2 - zna ktoś tam jakiś taxerów farmiących za darmo?

Pyt. 3 - grając sobie swobodnie bez farmy, uzbieram kasę żeby się wyfarmić u jakiegoś high-lvl?

Pyt. 4 - da rade przejść do Jangan postacią z EURO na 16lv, by tam się farmić solo na banditach?

Pyt. 5 - doda mnie ktoś do Polskiej gildii? xD Jestem z tego co pamiętam na s1 :)

 

1- tak full str to najlepszy wybór(amator jesteś ;d)

2- nie grałem na ruSRO, a poza tym nie byłbym w stanie zapamiętać rosyjskich nicków

3- jeżeli będziesz grał w PT to tak

4- teleportować z miasta do miasta można za darmo do 20 lvla, wiec tak

5- -

I hope life teach you good... I hope...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...