Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Minecraft Twierdza [Dedyk] [RP] [24/7] [No-Lags] BEZ WL !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • Serwer online 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu.

 

 

informacjec.png


  • Serwer: Dedykowany
    Adres IP: 46.4.54.74:25650
     

screenyh.png

 


  • 20110722105035.png
     
    20110722105049.png
     
    20110722105100.png
     
    20110722105107.png

 

noweinformacje.png


  • Pluginy:
    - Rejestracja i logowanie
    - Anty AFK
    - Automatyczne wiadomości
    - Automatyczny zapis serwera
    - System prywatnych czatów
    - System więzienia
    - Zarządzanie majątkiem
    - Targowisko
    - Blokowanie skrzynek itp.
    - Warpy/teleporty
    - Uprawnienia
    - Anty X-ray
    - Questy Off do odwolania
    - Praca Off do odwolania
    - I wiele więcej!

     
    Lagi: BRAK
    Wersja minecrafta: 1.7.2+
    Typ serwera: RolePlay
    Potwory: OFF
    Zwierzęta: ON
    Nether: OFF
    Max graczy: 20
    PVP: ON w nocy, OFF w dzien
    White-List: OFF
    Dostępne konta VIP


     
    PVP jest online tylko w nocy, wiec prosimy sie schwoac gdzies w kancapie za mapa (jezeli nie macie domku ani pokoju) lub schowac itemy w zabezpieczonej skrzynce za mapa zeby ich nie stracic w nocy, bo wtedy zawsze sa problemy...

Opublikowano (edytowane)

@up nie dal ci nikt bana i nikomu nie dal. Ogarnij sie. Pvp jest on tylko w nocy bo to Role Play. I Napisalem:

PVP jest online tylko w nocy, wiec prosimy sie schwoac gdzies w kancapie za mapa (jezeli nie macie domku ani pokoju) lub schowac itemy w zabezpieczonej skrzynce za mapa zeby ich nie stracic w nocy, bo wtedy zawsze sa problemy...

 

@Edit Dodam ze wylaczylismy PVP na spawnie ;)

Edytowane przez lewy785
Opublikowano

serwer jednym slowem to GOWNO bana dostalem na wejsciu za zapytanie sie czy dzialki sa za darmo ;)) 10 razy sie pytalem admini mnie olewali i pisali z kolegami na czacie

NIE POLECAM

22368.png
Opublikowano

Serwer Lipa

Nazbieralem 6 stackow drewna i chcialem to sprzedac wpisuje /spawn i mnie koles kampiacy na spawnie zabijal ciagle ( Sorka za ortografie )

Opublikowano

@Up jak mogl cie zabic jak pvp na spawnie jest off...

@2x Up dostales bana za to ze nie przeczytales regulaminu przy spawn a ja ci odpisywalem zebys lepiej przeczytal tabliczki przy spawn bo jak wejdzie HA to moze byc zle ... A On swoje...

Opublikowano

Nie Polecam. Zrobilem Wielki BLAD reklamujac ten serwer ! Piotroszczak to niezrownowazone dziecko Wszysto bo kasa, kasa. Nie grac na tym serwie, Bana sie dostaje jak sie spyta nawet o Dzialke ! Nie grac na nim !

×
×
  • Dodaj nową pozycję...