Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura oraz avatar.


DraVee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

 

Tematyka: Dziewczyny, tylko nie anime etc. Tylko prawdziwe.

Wysokość: regulaminowa Szerokość: regulaminowa

Kolorystyka: obojetnie

Napis: DraVee

Inne:--

 

Avatar: dopasowany do sygnatury

 

Tematyka: Dziewczyny, tylko nie anime etc. Tylko prawdziwe.

Wysokość: regulaminowa Szerokość: regulaminowa

Kolorystyka: obojetnie

Napis: DraVee

Inne:--

1313330877-U255743.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@UP

 

Zupełnie zapomniałem, bardzo przepraszam, jeśli możesz to ponownie wstaw tego avka i sygnę.

 

A tak to ponawiam prośbę =)

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

@Refresh

 

Za zrobioną ładną sygnę i avka, daje tygodniowy limit kto czego woli, bo nie wiem jak was zachęcić.

Jeśli są tu graficy to liczę na was =)

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

Łap :D

 

Sygnatura

 

1312865511-U377212.jpg

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1312865511-U377212.jpg

 

Avatar trochę inny

 

1312865608-U377212.jpg

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1312865608-U377212.jpg

 

Mam Nadzieję że się Podoba

Opublikowano

Dostałeś już minusa, ale czekam dalej, także możecie się jeszcze wykazać =)

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

Odświeżam...

 

Ludzie, no zapraszam, za ładną sygnaturę i avatar moge dać miesięczny limit tych plusów i gwiazdek =P

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

@Daniel

 

Fajny pomysł, podoba mi się tylko napis jest słabo widoczny.

Dałoby radę zrobić podobną tylko że w ciemniejszej kolorystyce? Jakbyś robił w ciemniejszej to możesz odrazu avka zrobić. ;)

I jakby dało radę tą panią mógłbyś zmienić na taką podobno z mojego aktualnego avatara, jak da radę oczywiście.

 

Plusy dostali obydwaj panowie.

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

Poczekaj, znajdę Ci render bo wiesz o co chodzi =).

 

@edit

 

Dałem Ci minusy, bo nie zauważyłem że je zbierasz.

 

Da radę coś zrobić z tego ?

http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201003/0C/61793580.jpg

1313330877-U255743.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...