Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam mam 2 pytania

1.Mam pytanie do Elite Bota czy można jakoś ustawić żeby bot po umarciu wrócił na miejsce które expił wcześniej ??

2.Czy ta się ustawić żeby sam np.dawał se cleryka i włączał recovery devision?? B) B)

Edytowane przez Misiaczek0321
1325845644-U48159.gif
Opublikowano
1.Mam pytanie do Elite Bota czy można jakoś ustawić żeby bot po umarciu wrócił na miejsce które expił wcześniej ??

robisz scrypty w zakladce LOOP,( start recording-stop-save-load)

na spota wraca chyba tylko z hatan

bo z samakrad stoji w miejscu (nie wiem czy to tylko u mnie)

2.Czy ta się ustawić żeby sam np.dawał se cleryka i włączał recovery devision??

to cleric roda umies w pierwszym slocie w invatorku

i dodaj buffy

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

robisz scrypty w zakladce LOOP,( start recording-stop-save-load)

na spota wraca chyba tylko z hatan

bo z samakrad stoji w miejscu (nie wiem czy to tylko u mnie)

 

to cleric roda umies w pierwszym slocie w invatorku

i dodaj buffy

Loop działa, tylko w hotan.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...