Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jakie bronie dla speca w określonych rundach


ziomalq12347

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, tutaj pokaże wam jak wybierać bronie dla specjalisty w określonych rundach: Fireteam, Eli, Eli Pro itp.

 

 

 

Osobiście bardzo polecam speca Ravena. Zdjecia speców będa pokazane później dla graczy którzy dopiero zaczęli przygodę z Combat Arms

 

 

 

FireTeam ( mapka Cabin Fever I Black lung )

 

 

Spec : Raven, Viper

 

Bron Specjalna : Medkits, FirstAidkid, Minigun, Miotacz ognia ( Flame )

 

Jeżeli chcecie zdobyc exp i gp to polecam wam zestaw: Miotacz ognia i Medkits

 

 

Ale niektórzy wola grac drużynowo np. z klanem to wtedy bierzcie FirstAidkit i Miotacz ognia

 

 

 

 

Fireteam ( mapka Desert Thunder i Desert Fox )

 

Spec : Raven , Viper

 

Broń specjalna : Medkits, FirstAidkid, Minigun

 

 

Rozgrywki w których gracze rywalizuja miedzy sobą czyli : Eli, Eli Pro, SnD,

 

 

 

Spec : Raven, Viper

 

Bron Specjalna : Medkits, FirstAidkid, Minigun, Turret, M93 Hornet

 

 

Wiele osób myśli że turrety są słabe bo maja małe obrażenia, ale gdy przebiega kolo nich przeciwnik z małą ilością HP są szanse na zabicie go. Co do M93 Hornet To trzeba miec farta poprostu i tyle.

 

 

 

 

Lepiej jest kupowac sobie Ravena lub Vipera bo sa szybkie i zgrabne wiec bedzie trudno jest je trafic przez arabów i w rozgrywkach Elimination

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia speców :

 

 

1. Raven post-321734-0-66125500-1311278399_thumb.jpg Spec oferuje nam 18%+ do szybkosci biegu , 30%+ do ładowania wytrzymałosci biegu

 

2. Viper post-321734-0-71000300-1311278455_thumb.jpg Spec oferuje nam 15%+ do szybkosci biegu , 30% do ładowania wytrzymałosci biegu

 

1. Scorpion post-321734-0-53724200-1311448486_thumb.jpg Spec oferuje nam 10%+ do szybkosci biegu , 40%+ do ochrony przed strzalami w głowe

 

1. Hawk post-321734-0-76602900-1311449314_thumb.jpg Spec oferuje nam 15%+ do szybkosci biegu , 35%+ do ochrony przed strzalami w głowe

 

 

Zdjecia Broni Specjalnych:

 

1. Medkits

 

post-321734-0-53990400-1311278696_thumb.jpg

 

2. FirstAidkid

 

post-321734-0-31779300-1311278644_thumb.jpg

 

3. Minigun

 

post-321734-0-04236100-1311279390_thumb.jpg

 

4. Miotacz ognia

 

post-321734-0-37371000-1311279396_thumb.jpg

5. M93 Hornet

 

post-321734-0-35824400-1311280063_thumb.jpg

 

6. Turret

 

post-321734-0-94567500-1311280070_thumb.jpg

 

7.Claymore

 

post-321734-0-29578200-1311451287_thumb.jpg

 

 

No dobra, ale jak grać?

 

 

 

 

 

Fireteam Cabin Fever

 

Flame

 

 

post-321734-0-37371000-1311279396_thumb.jpg

 

 

 

 

Jesteśmy przy dżwiach. Czekamy na to jak zombi się pojawi. Jak pojawi się już dużo zombiaków bierzemy do ręki nóż żeby jak najszybciej biec i wybiegamy z domu, przebiegamy koło zombiaków i biegniemy do domku. Zmieniamy nóż na miotacz ognia i palimy zombi. Jak będzie po wszystkim robimy tak w kółko.

 

 

Minigun

 

 

post-321734-0-04236100-1311279390_thumb.jpg

 

Taka sama technika jak z Flame tylko ze strzelacie do zombi a nie palicie ich.

 

 

Quarantine mode - Overdose

 

Claymore

 

post-321734-0-29578200-1311451287_thumb.jpg

 

M93 Hornet

 

post-321734-0-84508000-1311452237_thumb.jpg

 

4. Claymore lub hornety kładziemy miedzy platforma a sciana, aby zombi nie moglo sie do nas dostac . ( tu gdzie stoi zombi ) Pewnie jakiś inny gracz połorzy swoje miny koło twoich min wiec zombi przedzierajac sie do was napewno zginie.

 

 

post-321734-0-93779600-1311451302_thumb.jpg

Edytowane przez ziomalq12347

beznazwygr.png


Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/403579-tut-bronie-dla-specjalisty/

 

O wiele lepiej opisane. Mało broni coś. Na fireteam flame laguje jak ktoś ma słabszego pc. Thesert Thuner? Desert Thunder raczej. Minigun też jest dobry na cabin i blacklung przecież.

Dałeś zdjęcia dwóch z czterech speców.. Gdzie są inne spece?

 

 

Wiele osób myśli że turrety są słabe bo maja małe obrażenia, ale gdy przebiega kolo nich przeciwnik z małą ilością HP są szanse na zabicie go. Co do M93 Hornet To trzeba miec farta poprostu i tyle. 

 

Kto tak myśli? Turrety sa bardzo dobre, z heavy vest 100 hp walić można turreta, a i tak zabije. M93 Hornet to tak jak z minami tylko nie trzeba przejść po nim i można ukryć go.

 

Lepiej jest kupowac sobie Ravena lub Vipera bo sa szybkie i zgrabne wiec bedzie trudno jest je trafic przez arabów i w rozgrywkach Elimination

 

Raven i Viper ciężkie do trafienia? Jak się ma skilla to można bez + speeda omijać strzały. Jest też inny specialista, który ma 40% + protection, i ciężko go zabić na elimination i inne.

 

Raven ma 18 speeda więcej a viper 15, dodaj to. Bo to nie jest to samo .

 

Mógłbyś też opisać jak grać na danym trybie daną bronią.

 

Wszystkie nazwy po angielsku, a flame po polsku.

 

 

Inne specialisty też są dobre, nie szybkie ale mają protection, da się ogarnąć.

 

 

 

Witam, tutaj pokarze wam jak wybierac bronie dla specjalisty w określonych rundach: Fireteam, Eli, Eli Pro itp.

 

- pokarzesz

- wybierac

 

Osobiście bardzo polecam speca Ravena. Zdjecia speców będa pokazane później dla graczy którzy dopiero zaczęli przygodę z Combat Arms

 

Fajnie że dałeś połowę, a nie wszystkie.

Opublikowano

Pod eli,snd,sns,ctf,eli pro, oma,lms lepsza viperka bo raven ma blond latarnie na włosach.Horneta łatwo oszukać( gwałtowny skręt) ale gdy sie przeciwnik niego nie spodziewa może zostać zabity. Turret zabija w 5 sek coś jeszcze ?

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...