Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na CW można używać M32?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to od kiedy ? ... skoro nexon zrobił taką broń to znak że możesz ją używać... a to że gracze tego nie lubią i często wykopują za nią, to już ich problem.

Opublikowano

a to od kiedy ? ... skoro nexon zrobił taką broń to znak że możesz ją używać... a to że gracze tego nie lubią i często wykopują za nią, to już ich problem.

 

Sporo osób mówiło mi,że za to może ban polecieć o.O dlatego właśnie pytam.

boyka.jpg

Opublikowano

nie mozna dostac za to bana za żadną broń nie mozna bana dostac nie sluchaj pierduł

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

ludzie mówią sporo rzeczy... wyobraź sobie że kupiłeś NX, Speca i M32, wyładowałeś trochę kasy, i tego samego dnia dostajesz bana ...

Opublikowano

Jak masz M32 to po prostu inne klany nie beda chcieli z twoim grac, i to tyle zadnego bana sie nie dostanie!

Opublikowano

Ban za M32 ciekawe.Ech ta wyobraźnia ludzka :rolleyes:

,,Ktoś musi być ostatni żeby ktoś mógł być pierwszy"

Opublikowano

Pewnie ludzie mu tak tłumaczyli,że chcieli wyjaśnić "Ban" w roomie czyli kick .

Jeżeli tak to jak najbardziej .

Podczas CW możesz zostać kicknięty ale zastanów się ...

raczej twoi cię nie wywalą ;x

9368_gold.png

Opublikowano (edytowane)

Prosta Odpowiedz na twoje pytanie:

 

Przegrywaja i mowia ze nie mozesz uzywac tej broni bo ban za nia jest ban a tak naprawde to ich wqrwiasz (za przeproszeniem) ta bronia. :D Graj nie dostaniesz bana na 100%. A jezeli dostaniesz bana to nich mnie na tym forum zbanuja na 1 tydz. :D

Edytowane przez oskarr131
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...