Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Szmaragdowe zbroje itd sa przezroczyste na sf 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, niestety ale mam problem ze zbrojkami z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/291472-tutdlwszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/ Napisalem w programie tenmy swoje zapytania do clienta i servera lecz niestety na plikach sf 2010 zbroja jest przezroczysta, widac ja tak jakby wogole nie bylo zalozonej, jest tak na all zbrojkach.

Czy ktos zna rozwiazanie problemu ? Moge ewentualnie dac swoje zapytania do clienta i mysql.

Opublikowano (edytowane)

A jak to mozna poprawic ? Czy znasz jakis poradnik ? Jesli tak prosze o pomoc ; >

Edit: Ok, zobacze te pliki

Edit2: Nadal brak wygladu...

Edytowane przez kozlos
Opublikowano (edytowane)

Nie bo podpina się po jakiś model.

A jak pakowałeś wpisy do packera dałeś ?

 

 

 

#####No to nie mam pojęcia.

Wczoraj postawiłem Sobie server na sf2011 i tam szmaragdy itp wszystko dobrze działało

Przed tym server był na sf2006

Edytowane przez glinka333

Opublikowano

Tak wgralem all wpisy, jesli nie dzialalo to je poprawilem np extracted/icon i to wszystko z wpisami.

 

A teraz najlepsze, wgralem Twojego gotowca, Twoje wpisy do clienta i Twoje i nadal nie *u*wa nie mam zbrojek : <

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...