Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] ExpBot 3.0 by DяΔg0и DL2 po paru minutach użytkowania KICK :/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę o pomoc. Mam exp bota ExpBot 3.0 by DяΔg0и DL2 oraz najnowszego by passa v1.4 ale podaczas bocenia tym exp botem po paru minutach następuje kick. ;/ co robić ? proszę o opinię expertów

Opublikowano

ściągnij kamermoda ze strony www.metin2mod.tk zainstaluj i nie powinno kikac kamer mod automatycznie blokuje pliki hs więc musisz zrobić reinstalke metina zpatchować i torrentowac go i zainstalować kamer moda i powinno wszystko działać i odpalasz przez metin2_start.bat

Opublikowano

Mam pytanie do ciebie, a zablokowałeś Hack Shield'a?

tak zablokowałem by passem v1.4 wiem jak zablokowac pliki hack shielda tym programem.. ale jednak kicka mnie po 2-3 minutach, spróbuje jeszcze na kamer modzie

 

ściągnij kamermoda ze strony www.metin2mod.tk zainstaluj i nie powinno kikac kamer mod automatycznie blokuje pliki hs więc musisz zrobić reinstalke metina zpatchować i torrentowac go i zainstalować kamer moda i powinno wszystko działać i odpalasz przez metin2_start.bat

na kamer modzie jeszcze szybciej nastepuje kick ;/

Opublikowano

co do kicków - dzieje się to przez za "szybkie" używanie mobhaka,

a c++ itp - wina autoskila - najlepiej iść na mały spot i nie używać.

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

@topic

Moze uzywasz attract mob? Jesli tak to to jest powoedm kickow

@UP

Zainstaluj biblioteki c++ redistributable 2005, 2008 i 2010.

 

 

 

a Tobie ten błąd wyskakuje? :>

 

bo w sumie instalowałem już 2010 i nic..

 

ale szarpnę się i na te starsze i dam znać.

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

A teraz chyba przez tego chacka mi Metin nie działa. Na każdym Świecie i na każdym CH są takie kropki ... i jak chce się połączyć to pisze, że Błąd.

 

A teraz chyba przez tego chacka mi Metin nie działa. Na każdym Świecie i na każdym CH są takie kropki ... i jak chce się połączyć to pisze, że Błąd.

Opublikowano

omg... -.-'

dziś czwartek, czyli konserwacja serwerów.

 

Ale Ty nadal twierdź, że straciłeś połączenie przez haki :D

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

@topic

Moze uzywasz attract mob? Jesli tak to to jest powoedm kickow

@UP

Zainstaluj biblioteki c++ redistributable 2005, 2008 i 2010.

dzięki za pomoc, poradziłem sobie już z problemem kicków, ale jednak ExpBot 3.0 by DяΔg0и DL2 cały czas pobiera jakieś aktualizacje czy coś w tym stylu a ja jestem posiadaczem bardzo słabego internetu i właśnie przez aktualizacje tego bota nie mogę sobie odpalić na przykład drugiego metka bo strasznie zamula ;/ zwracam sie do ciebie o pomoc Misiekantos253 ponieważ widać że jesteś jednym z najlepszych w tej dziedzinie. Bardzo proszę o pomoc

Opublikowano

a mozesz nzpisac krok po kroku, jak sobie poradziles??

http://metin2mod.tk/metin2pl.html

z tąd pobierasz metin2mod a nastepnie tego hack shielda co pisze ze jest nie wymagany. Instalujesz moda podmieniasz hack shielda, exp bota wrzucasz do folderu z metinem i wszystko powinno grać ale cały czas ten exp bot pobiera cos w rodzaju aktualizacji ;/

Opublikowano

jedynym co expiseasy pobiera z neta, to obrazki z avkiem postaci :_)

 

to że Ci komp zamula, to wina PCta, nie internetu.

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

jedynym co expiseasy pobiera z neta, to obrazki z avkiem postaci :_)

 

to że Ci komp zamula, to wina PCta, nie internetu.

da sie jakoś to zablokować żeby tego nie pobierało ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...