Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Serwer "GamePlayers" Zaprasza do Gry Koniecznie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Serwer "GamePlayers" (Hamachi) Zaprasza do gry!!!

 

 

Info o serwerze:

 

Serwer nowy dopiero co go założyłem.

Za kradzież grozi bann.

Slotów jest 15

Prosze zapisywac sie na BlackList(Czarną Listę)

Regulamin: Nie kradnij i nie niszcz czyjegoś domku, za to grozi kick lub ban zalezy co ukradles

Nie przeklinaj. Mniej szacunek do Administratora oraz graczy

Ciesz się z gry!

Ip serwera:5.88.22.78:25565

 

Zapraszam do gry!!!

@Edit bez blacklisty!!!!

Edytowane przez Draconarius

I like Likes !!!!!!! But i hate Justin Bieber

 

 

 

 

Komentarzy:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin na profilu:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

Opublikowano

Nikt nie jest chetny?

I like Likes !!!!!!! But i hate Justin Bieber

 

 

 

 

Komentarzy:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin na profilu:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

Opublikowano (edytowane)

hamachi? bez nazwy sieci i hasla?

Edytowane przez thearchangel

Nijimidasu kondaku no monshō.


Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!


Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō!


Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo!Hanpatsuseyo!


Chi ni michi onore no muryoku wo shire!

Opublikowano (edytowane)

dodany :D

 

mniejsza oto wbijaj

 

Wbiłeś?

Edytowane przez Draconarius

I like Likes !!!!!!! But i hate Justin Bieber

 

 

 

 

Komentarzy:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin na profilu:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

Opublikowano

Może podałbyś sieci i hasło? -.-

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

eeeeeeee... ja nie mam na haslo?

I like Likes !!!!!!! But i hate Justin Bieber

 

 

 

 

Komentarzy:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin na profilu:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

Opublikowano (edytowane)

Żeby móc grać na twoim serwie trzeba wejść do twojej sieci hamachi -.- Jak nawet takiej prostej rzeczy nie ograniasz to po cholere serwa robisz ...

Jeszcze jedno mnie dziwi, czemu wszyscy którzy robią serwa w domu stawiają go na hamachi? Nie lepiej ten głupi port oblokować i nie ma problemu ...

Edytowane przez jacy4real
Opublikowano

coprawda dopiero go zalozylem 1 raz wiec moge tego nieogarniac

I like Likes !!!!!!! But i hate Justin Bieber

 

 

 

 

Komentarzy:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin na profilu:

100

200

300

400

500

600

700

800

900

1000

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...