Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z odpaleniem gry: The Bard's Tale: Opowieści Barda


Cornoctis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Gdy włączam grę pokazuje się okno "Kolekcji klasyki". Niby wszystko jest ok, ale gdy się zamyka pojawia się bały ekran i nic. Płyta jest oryginalna, a instalację wybrałem pełną. Mam system operacyjny Windows Vista: Home Premium, a w instrukcji jest w wymaganiach nie ma tego systemu (co najwyżej xp), możliwe, że coś jest z kartą graficzną, albo z crackiem. Inne gry, w których w wymaganiach nie jest podany Windows Vista mi działają, oprócz tej i kilku innych m.in. gothic. Wie ktoś o co chodzi?

 

 

Zamknliście mój poprzedni temat, a nie daliście mi nawet wytłumaczyć. Napisałem, że płytę mam oryginalną a nie widziałem, że cracki są tylko w piratach. Więc po prostu omincie te zdanie z crackiem, mogę nawet wrzucić tu zdjęcie mojej płyty i pudełka.

Edytowane przez Cornoctis
mca.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...