Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TwierdzaPL [DEDYK] [RP] [1.7+] [NO-WL] [NO-PREMIUM] [24/7] 0 LAGOW !


H@_SeleX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

twlogo.png

 

Gracze decydują o tym jak rozwinie się miasto i co w nim będzie. Administracja jest pomocna i ogarnięta. Zapraszamy!

 

@Edit Prosimy nie patrzec na komentarze nizej. Poprawione wszystko co w komentarzach. Mapa za miastem jest naprawiona. Za zabicie na spawn jest kick a potem ban. Zostali dodani nowi ogarniajacy Juniorzy, a nieogarow usnunieto co widac nizej w administacji. Wiec Zapraszam.

 

IP serwera: 89.231.6.85:25566

Lagi: BRAK

Wersja minecrafta: 1.7.2+

Typ serwera: RolePlay

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Max graczy: 21

PVP: ON w nocy, OFF w dzien

White-List: OFF

Dostępne konta VIP

 

Administracja:

Piotroszczak (GG: 2251583)

Gasior

Piotroszko

Lennox

Beng

BobMarley [NEW]

MarcinM [NEW]

Gregor [NEW]

 

 

Pluginy:

- Rejestracja i logowanie

- Anty AFK

- Automatyczne wiadomości

- Automatyczny zapis serwera

- System prywatnych czatów

- System więzienia

- Zarządzanie majątkiem

- Targowisko

- Blokowanie skrzynek itp.

- Warpy/teleporty

- Uprawnienia

- Questy Off do odwolania

- Praca Off do odwolania

- I wiele więcej!

 

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer.

 

 

Dodam jeszcze zeby nie pisac komentarzy ze serwer denny PVP jest Online tylko w nocy, Wtedy schowac sie w hotelu lub w domu a nie pisac komentarzy typu "serwer zjeb*any, ludzie bija" A jak nie macie pokoju w hotelu administracja jest czesto to wam go da, a jak nie chcecie stracic itemow to je sprzedajcie albo schowajcie za miastem w zabezpieczonej skrzynce...

Użytkownik lewy785 edytował ten post dziś, 11:30

%3Cfont%20size=

http://cache.multipl...5519-FFFFFF.png

">

 

 

">

4023.png

">

1-79624-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Edytowane przez H@_SeleX
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...