Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie mogę się połączyć z żadnym serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie mogę połączyć się z żadnym serwerem zrobiłem nawet new heroes i nic.

 

pokazuje wybierz bohatera, zmieć ,stwórz.

Mam dzisiaj tylko taki problem.

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

czyli nie można grać ??

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano (edytowane)

Witajcie bohaterowie!

 

W dniu 20/07/2011 09:00 UTC będziemy przeprowadzać konserwację serwerów gry.

 

Prace powinny potrwać około 30 min.

 

Nie spodziewamy się żadnych przestojów, aczkolwiek zaraz po ponownym uruchomieniu serwerów mogą wystąpić przejściowe problemy z połączeniem. Nie powinno to wpłynąć na osoby, które w tym czasie będą znajdować się w grze, ale będą one zmuszone do jej aktualizacji po ponownym uruchomieniu.

Takie ogłoszenie.Chyba od 9:00 ^^ i 30min powinny trwać...czyli do 9:30 więc się pytam...

 

Proszę zamknąć jest już aktualizacja i wszystko chodzi...

Jednak nie zamykać.

Gdy ładuje mi mapę w połowie mnie wypier...a czy tylko ja tak mam czy wy też.

Pokazuje klient nie jest prawidłowy czy coś takiego......................

Edytowane przez SonSon♫

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

Nie używam polskiej wersji, ale na angielskiej było dodane że prace potrwająą do 14.

Polska wersja jest zbugowana, spróbuj na zwykłej może ci się ściągnie, a jak nie to reinstall.

Opublikowano

skąd angielską ściągnąć ??

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano (edytowane)

ciągle to samo nawet na angielskiej. Jeden serwer chyba jest bo ciągle mam mape wyspa wejk... ładuje się do końca wywala i pokazuje error kilient coś tam....Na polskiej też

Teraz na mojej starej postaci mam że nie udało się połączyć....

Edytowane przez SonSon♫

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

a ja mam dalej tak ^^ coś z klientem jest i nie ma wogóle serwerów tylko z tym mnie łączy...

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano

dobra już all chodzi...Zamknąć temat.

sonsond.png

"Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment,

W którym każda myśl waży grubo ponad tonę"

Opublikowano (edytowane)

O MATKO,

Polska wersja jest zbugowana, spróbuj na zwykłej może ci się ściągnie, a jak nie to reinstall.

 

Po co ma reinstallować ? Po prawej na górze wystarczy zmienić język :x

I tak bfh jest offline

Folks, EA are performing maintenance which is affecting @bfheroes. We should have an ETA for you soon!
Edytowane przez Googlus

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...