Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Międzynarodowe Mistrzostwa w WarRocku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G1 ogłosiło kolejną edycję Mistrzostw Świata w WarRocku!

GNGWC są to oficjalne mistrzostwa WarRocka sponsorowane przez firmę Dream Execution i Gamersfirst.

 

gng2011logo.png

 

 

 

 

Odbędą się 3 turnieje "offline" będą polegały tylko na walkach pomiędzy zjawionymi się osobami:

 

Pierwszy turniej offline odbędzie się w "Gamescom" w Kolonii w Niemczech (18 sierpnia);

Drugi turniej offline odbędzie się w "Howies Game Shack" w Buena Parku w Kalifornii (USA)(17 września);

Trzeci turniej offline odbędzie się w "GamenGame" w Busanie w Korei (13 listopada).

Turnieje offline są otwarte dla wszystkich, ale G1 zachęca do udziału szczególnie klany.

 

 

 

Odbędą się także jedne kwalifikacje do mistrzostw ONLINE których zwycięzcy polecą na finały mistrzostw do Korei.

 

Zasady kwalifikacji do mistrzostw ONLINE:

 

W tych kwalifikacjach mogą wziąć udział tylko clany;

Klan musi posiadać conajmniej 5 graczy (4 pewnych, 1 w rezerwie);

Gracze muszą posiadać 18+ lat i paszporty;

Mistrzostwa te będą prowadzone przez Adminów G1;

Odbędą się one na: Cadoro, Velruf, Xauen, i Marien;

Rozgrywka będzie w formie 4vs4 CQC explosive;

Określani będą 3 zwycięzcy na 5 rund;

Zwycięski klan poleci na finały do Korei.

 

 

Nagrody:

 

Nagrody zostaną określone później. Będą one rozdawane na turnieju.

Nagrody na mistrzostwach OFFLINE będą polegały na przedmiotach fizycznych i różnych dobrach w grze typu premki, bronie itp.

Nagrodą na mistrzostwach w Korei jest 4,000$ (dla każdego clanu?).

 

 

 

 

Tylko klany pod porządkujące się zasadom powyżej będą dopuszczane do udziału w Mistrzostwach. Nie zgłaszajcie się, jeżeli klan nie posiada co najmniej 4 osób powyżej 18 lat, którzy legalnie mogą polecieć do Korei.

 

Zgłoszenia należy składać pod tematem: http://forums.gamersfirst.com/index.php?showtopic=192441

 

 

ENG/PL

Clan Name: Nazwa klanu

Player Names of all Participants including backups: Nicki uczestników wraz z rezerwowym

Geographical Location of all Participants: Miejsce zamieszkania uczestników

 

 

Info: http://forums.gamersfirst.com/index.php?showtopic=192441

 

 

Liczę na (+) plusika

7c4ad2c3c47947b38c2df89255f8ca2c.0.gif
Opublikowano

Ciekawa jestem czy jacyś Polacy odwiedzą ten turniej. ; > oczywiście + dla Cb.

 

 

Myślę ze tak,dzięki wielkie za (+) :*

7c4ad2c3c47947b38c2df89255f8ca2c.0.gif
Opublikowano (edytowane)

:P + dla Ciebie moze uda mi sie przekonac kogos .... i polecimy do Korei jak wygramy xD :*

 

 

Ja sie nie bede dziwic jak im tam na rooma wejdzie hacker xD

 

 

@down oni maja klawiatury z klawiszem banned

Edytowane przez Madziaa
Opublikowano (edytowane)

:P + dla Ciebie moze uda mi sie przekonac kogos .... i polecimy do Korei jak wygramy xD :*

 

 

Ja sie nie bede dziwic jak im tam na rooma wejdzie hacker xD

No trzymam kciuki:***

Raczej nie wbije Admin coś na pewno z tym zrobi ;)

Edytowane przez intensywny
7c4ad2c3c47947b38c2df89255f8ca2c.0.gif
Opublikowano

Clan Name : UltimateGaming

 

Clan Roster

 

zab0jcax - Poland

nakurwi4ms4lt0- Poland

kamciks- Poland

misterhaus-Poland

myster7-Poland

 

Possible replacements

seyousen7x

mixofwords7x

 

Powodzenia :P, łap +

"Niech ryczy z bólu ranny łoś...."

 

Opublikowano (edytowane)

Nie mam szans grr... -.-

Gdyby przynajmniej byli jakieś 200km odemnie to bym pojechał...

Dzięki za info

Edit

@up on zbiera + (...)

Edytowane przez K0PcZaK
Opublikowano

Ciekawe jak to będzie ja na koreanczykach robie z 16-2 około ale w nocy se grałem z takim jednym co mial 116 lvl (ptaszek z gwiazdką :P) i powiem tak... Jak ktoś ma zamiar z takim grać to napewno na hackach go nie jedzie no chyba ,że opk :D

Następnym razem może wystartuje :D na online

 

hmmm Bez hacków to nie da rady tam przejść xD Bo 75% by grać musi hackować i im skill znikna :P

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...