Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak odpalić Swój Serwer na Kliencie 2010r,


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam w moim Tucie Jak Odpalić swój serwer na Kliencie 2010r.

TuT dla osób które mają z tym problem .

No to Zaczynamy !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

1) Aby Odpalić swój serwer będziemy potrzebowali Kilka Programów .

Launcher

To jest ukryta treść, proszę

Skan

To jest ukryta treść, proszę

 

2) Generator Serverinfo.py

 

Pobierz :

To jest ukryta treść, proszę

Skan :

To jest ukryta treść, proszę

 

3) Program do rozpakowywania plików z Klienta .

TuT Jak Rozpakowuje sie oraz Download i skan .

To jest ukryta treść, proszę

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz co i jak .

Pobieramy Launchera i wklejamy do Klienta 2010.

Potem Pobieramy Serverinfo.py generujemy swój adres ip czyli

wpisujemy adres ip i zapisujemy plik serverinfo.py (www.twojeip.wp.pl tutaj sprawdzamy swoje ip )

Teraz Wypakowujemy plik Root w Kliencie i wklejamy plik który zrobiliśmy czyli serverinfo.py

Pakujemy Plik I Wszystko Działa .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS.. Nie wiem czy taki TuT Był Juz na forum

Dawać Plusy !

Pozdrawiam Closer

Edytowane przez Closer
sasukewallpaperbytwilig.jpg

Opublikowano

Działa na plikach 2006 ?

Czy tylko 2010?.

1)Działa na Plikach tych i tych.

2)Hmm co ci nie działa napisz.

sasukewallpaperbytwilig.jpg

Opublikowano

"wpisujemy adres ip i zapisujemy plik serverinfo.py (www.twojeip.wp.pl tutaj sprawdzamy swoje ip )"

 

a jak ja mam np serwer hamachi ??

sygna max 800 x 200

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...