Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Gra się nie chce włączyć


lukim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam.

Mam problem, do niedawna grałem normalnie w BF P4F ale coś się stało, że jak włączam grę, to wyskakuje mi jakiś błąd i nie wiem co jest, proszę o pomoc ;p

Mam jeszcze jedno pytanie ;p Czy w BF P4F są tylko te 3-4 mapy? Już nawet nie pamiętam ile ich jest, ale mało ;p Po prostu robi się trochę nudne granie na tych samych mapach i czy są jakieś serwy z większą ilością map?

 

Tutaj jest ss do pierwszego pytania:

 

przechwytywanie1211.png

 

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Odwdzięczę się +/- :)

 

@Edit

Na innym koncie (które założyłem przed chwilą ;p) też to samo się dzieje -_-

 

Pozdrawiam,

SniQ

Edytowane przez lukim

pasekg.png

Mój prawidłowy nick to: SniQ, ale jest zajęty :/

私は日本が大好きです

Zbieram

add.png ;D

beznazwy14b.png

-_-

!!! I HATE METIN 2 !!!

-_-

pasekg.png

Opublikowano

Masz włączoną obsługę cookie ?

Włączasz bf'a przez przeglądarkę czy program ?

 

Są 4 mapy : Gulf of Oman, Sharqi, Strike at Karakand, Basra ( Downtown ).

Wkrótce zostanie dodana nowa mapa : Dragon Valley.

W bliskiej przyszłości wszystkie mapy z bf2 też zostaną dodane.

Gra bfp4f jest stosunkowo młoda dlatego mało w niej map i innych rzeczy.

OndteAw.png
Opublikowano

Nie mam pojęcia czy mam włączoną tą obsługę ;p Wcześniej mi dobrze działało, a jak to włączyć na Google Chrome?

Odpalam przez przeglądarkę :)

pasekg.png

Mój prawidłowy nick to: SniQ, ale jest zajęty :/

私は日本が大好きです

Zbieram

add.png ;D

beznazwy14b.png

-_-

!!! I HATE METIN 2 !!!

-_-

pasekg.png

Opublikowano

Hmmm, przez inną przeglądarke spróbuj albo reinstal jak to nie pomoże to zobacz czy masz netframeworka 3.5.

OndteAw.png
Opublikowano

Przez inna przeglądarkę próbowałem i nic, a gdzie domyślnie ta gra się instaluje, bo właśnie nie mogę jej znaleść na dysku... Totalny fail... ~_~

pasekg.png

Mój prawidłowy nick to: SniQ, ale jest zajęty :/

私は日本が大好きです

Zbieram

add.png ;D

beznazwy14b.png

-_-

!!! I HATE METIN 2 !!!

-_-

pasekg.png

Opublikowano

Tia :P

Nie wiem co jest, ale teraz działa już normalnie, nic nie zrobiłem... Znaczy aktualizacje były nowe ii... ;p

Można zamknąć :)

pasekg.png

Mój prawidłowy nick to: SniQ, ale jest zajęty :/

私は日本が大好きです

Zbieram

add.png ;D

beznazwy14b.png

-_-

!!! I HATE METIN 2 !!!

-_-

pasekg.png

Opublikowano

Tia :P

Nie wiem co jest, ale teraz działa już normalnie, nic nie zrobiłem... Znaczy aktualizacje były nowe ii... ;p

Można zamknąć :)

 

 

///Zamykam

OndteAw.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...