Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Mój "warsztacik" filmowy z Metin2 :)


Panadolini

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hej!

Prezentuje wam mój mały warsztacik filmowy z gry Metin2 :)

Zapraszam do komentowania i oglądania :)

 

1. Prezentacja postaci:

http://www.youtube.com/watch?v=55prQaV04kA

 

2. Prezentacja Gildii:

http://www.youtube.com/watch?v=uv8-BllIW5I

 

3. Historia pochodzenia Niebieskiej Śmierci:

http://www.youtube.com/watch?v=_ouYjr8Ws1c

 

4. Test wtyczki z piorunami do programu video:

http://www.youtube.com/watch?v=lo2e6cLDm18

Edytowane przez Panadolini
beznazwy1bb.jpg
Opublikowano

W czym tak ładnie obrabiasz film ? :) Camtasia Studio ?

Fajne filmiki łap +

COLLECT ONLY -

plakat31.jpg

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1906 !

Nie mów mi że jest lepiej widzę jak się tutaj gra...:(

Opublikowano

Co to Za Server i czy obecnie na nim jeszcze gracie ?

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

Co to Za Server i czy obecnie na nim jeszcze gracie ?

Kiedyś Remia teraz to Longju2 - czasem w weekend cały squad się pojawi w bardzo późnych godzinach wieczornych :) Bo normalnie w ciągu tygodnia, może z 2-3 osoby z gildii już grają :/

beznazwy1bb.jpg
  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...