Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Oto taki mały szkic szablonu środka gry :)

 

85065173199952550771.png

 

1.Pasek Życia

2.Pasek Doświadczenia

3.Pasek Poziomu

4.Pasek Zmęczenia

5.Obrazek Klasy Postaci

5.Ta druga 5 ten paseczek wyskakiwanie ważnych informacji

7.Logo będzie inna nazwa Wojownicy-Cienia Prosiłbym o zrobienie takiego loga ;)

8.Lewe Menu

9.Główny panel gdzie wszystko będzie wyskakiwać

10.Stopka :)

 

Tło żeby było jaśniejsze.Jakieś obramówki zamiast szarych pasków.Tam gdzie menu zrobić dwa główne paski

Miasto.Wiadomości.Na stopce znajdzie się Nazwa osoby która robiła szablon środkowy :)

 

Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to Bardzo Proszę

Edytowane przez Grzes1997
74709397056391453830.jpg
Specjalista
Opublikowano

1.Pasek Życia

2.Pasek Doświadczenia

3.Pasek Poziomu

4.Pasek Zmęczenia

 

daj dostęp do mysql :)+zastosowanie odpowiedniego skryptu php :)

 

9.Główny panel gdzie wszystko będzie wyskakiwać

jakie mają być w nim odnośniki?, podaj tylko adresy i nazwy

 

5) da się zrobić :)

 

8) odpowiedz na pytanie to co w 9 :)

Specjalista
Opublikowano

na Twoim miejscu poprosiłbym grafików z działu artt o to żeby np żeby zrobili Ci avek ,który ma być w 5, zawsze jaki tło możesz dać np jakiegoś rycerza, co ładnie wygląda :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...