Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TwierdzaPL [DEDYK] [RP] [1.7+] [NO-WL] [NO-PREMIUM] [24/7] 0 LAGOW !


lewy785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

twlogo.png

 

Gracze decydują o tym jak rozwinie się miasto i co w nim będzie. Administracja jest pomocna i ogarnięta. Zapraszamy!

 

@Edit Prosimy nie patrzec na komentarze nizej. Poprawione wszystko co w komentarzach. Mapa za miastem jest naprawiona. Za zabicie na spawn jest kick a potem ban. Zostali dodani nowi ogarniajacy Juniorzy, a nieogarow usnunieto co widac nizej w administacji. Wiec Zapraszam.

 

IP serwera: 46.4.54.74:25650

Lagi: BRAK

Wersja minecrafta: 1.7.2+

Typ serwera: RolePlay

Potwory: OFF

Zwierzęta: ON

Nether: OFF

Max graczy: 20

PVP: ON w nocy, OFF w dzien

White-List: OFF

Dostępne konta VIP

 

Administracja:

Piotroszczak (GG: 2251583)

Gasior

Piotroszko

Lennox

Beng

BobMarley [NEW]

MarcinM [NEW]

Gregor [NEW]

 

Pluginy:

- Rejestracja i logowanie

- Anty AFK

- Automatyczne wiadomości

- Automatyczny zapis serwera

- System prywatnych czatów

- System więzienia

- Zarządzanie majątkiem

- Targowisko

- Blokowanie skrzynek itp.

- Warpy/teleporty

- Uprawnienia

- Questy Off do odwolania

- Praca Off do odwolania

- I wiele więcej!

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer.

 

 

Dodam jeszcze zeby nie pisac komentarzy ze serwer denny PVP jest Online tylko w nocy, Wtedy schowac sie w hotelu lub w domu a nie pisac komentarzy typu "serwer zjeb*any, ludzie bija" A jak nie macie pokoju w hotelu administracja jest czesto to wam go da, a jak nie chcecie stracic itemow to je sprzedajcie albo schowajcie za miastem w zabezpieczonej skrzynce...

Edytowane przez lewy785
Opublikowano (edytowane)

Nie polecam, na poprzedniej twierdzy piotroszczak zachowywał się jak dziecko (twierdzę, że nim jest) banował każdego jak leci.

lagi na serwerze były i to całkiem ostre, zaledwie przy 5 osobach co jest fenomenem !

 

Także odradzam gry na Twierdzy, a Piotroszczak lepiej niech idzie do psychiatry jeśli ma coś nie tak z główką.

Tyle ode mnie.

 

 

"Ogarnięta administracja" - Kłamcy.

 

 

Btw: Flaga polska posiada biały kolor na górze, czerwony na dole (w układzie poziomym a nie pionowym).

Edytowane przez newjaa

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano (edytowane)

@newjaa

Serwer jest odmieniony, kupiony mocniejszy hosting, administracja ogarnela siebie. Nie byles/as na serwie teraz to nie opisuj. Gra jest ciekawsza i bardziej realna.

 

@edit Flaga jest w ukladzie pionowym wiec sie nie czepiaj...

Edytowane przez lewy785
Opublikowano

Nie polecam, na poprzedniej twierdzy piotroszczak zachowywał się jak dziecko (twierdzę, że nim jest) banował każdego jak leci.

lagi na serwerze były i to całkiem ostre, zaledwie przy 5 osobach co jest fenomenem !

 

Także odradzam gry na Twierdzy, a Piotroszczak lepiej niech idzie do psychiatry jeśli ma coś nie tak z główką.

Tyle ode mnie.

 

 

"Ogarnięta administracja" - Kłamcy.

 

 

Btw: Flaga polska posiada biały kolor na górze, czerwony na dole (w układzie poziomym a nie pionowym).

 

 

Czasami na Apelach W Szkole Tak Noszą ...

 

PS : Serwer Zajebisty 0 Laga Fajni ludzie tylko duzo dzieci neo ..;/

4853886_2_1.png

Opublikowano

newijaa juz dawno dostalem bana, to wtedy wbilem sie pod innym nickiem na x-ray'u kopalem diaxy, klonowalem diamond bloki i wyrzucałem ^ ^ muahahah zemsta była słodka.

Opublikowano

Serwer totalnie do dupy.. 3 reklama tego serwera niby się ogarnęli niby jest teraz lepiej.. Same dzieci na serwerze.. Drę się że mam X-ray'a a admini nic. Obrażałem każdego jak leci to admin pojechał mi po "starej" i zamknął się.. NIE POLECAM. Serwer tak zwany róbta co chceta..

Opublikowano

Kurwa czlowiek robi dla was serwer a wy tylko kurwa krytyka potraficie. Nejaa uzywaj edytuj a nie spamuj! Cub jest na miasto, wiec co za miastem to graczy sprawa... chca brzydki serwer ? to niech taki maja...

I to co napisalem na koncu tematu sie klania. Jest napisane zeby sie w nocy schowac a nie "jakis noob zabija kolo spawnu" To tyle nie chcecie nie grajcie. Pozdro.

Opublikowano

Zapraszam na sewer, teraz jest juz ogar. Postaramy sie zeby w kazdej chwili byl jakis ogarniety admin. Przepraszam za to nieogarniecie ze strony adminow.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...