Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mianowicie jak w temacie,chcialbym zacząc grac,ale nie wiem gdzie to śćiągnąć,jak, czy trzeba jakies patche, gdzie zrobic konto itp <ZIELONY>

Opublikowano

Mysle,ze powinienes najpierw poszukac servera jaki ci odpowiada . Następnie sciagnac klijenta pod server= interlude, gracja2,gracja3 lub starsze. ja bym radził pograc ci na jakimś serverze fun, bo wtedy zobaczysz jaka postac ci najbardziej odpowiada. Moja 1. postacia byl destro, gralo sie nim dosc latwo i nie potzrebowal zbyt duzych nakladow adeny. Oczywiscie jest to moja opinia wiec wybor nalezy do ciebie;) Wiekszosc prywatnych serverow ma autorejerstracje wiec nie powinno byc problemow, ewentualnie niektore servery wymagaja rejerstracji na stronie. Niekore servery wymagaja sciagniecia patha a niekore maja podane ip, w tym wypadku nalezy wejsc w: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i edytowac NOTATNIKIEM plik host. np cos takiego

 

# Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.

#

# To jest przykładowy plik HOSTS używany przez Microsoft TCP/IP

# w systemie Windows.

# Ten plik zawiera mapowania adresów IP na nazwy komputerów

# Każdy wpis powinien być w osobnej linii.

# W pierwszej kolumnie powinny być umieszczone adresy IP, a następnie

# odpowiadające im nazwy komputerów. Adres i nazwa powinny być oddzielone

# co najmniej jedną spacją

#

# Dodatkowo, komentarze (takie jak te) można wstawiać w poszczególnych

# liniach lub po nazwie komputera, oznaczając je symbolem '#'.

#

# Na przykład:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # serwer źródłowy

# 38.25.63.10 x.acme.com # komputer kliencki x

x

 

127.0.0.1 localhost

12.46.91.158 l2authd.lineage2.com

12.46.91.158 l2testauthd.lineage2.com

216.107.250.194 nprotect.lineage2.com

 

Pozatym wiele nauczysz sie od innych graczy. Nie przemoj sie jak cie beda wyzywac od noobow itp. pytaj dalej. Zycze powodzenia w graniu.;)

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

a i jeszce jedna podstawowa sprawa GRE URUCHAMIAJ Z FOLDREU SYSTEM!!!!!! NIE ZE SKROTU!

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

Jak jestes nowy w swiecie L2 to zobacz sobie ten serwer l2-inheritance.com Jest to polski serwer, w miare nowy, powstal w tym roku. Bardzo polecam.

Tutaj na pewno ci pomoga jak nie bedziesz czegos wiedzial. Na stronie serwera jest napisane jak sie polaczyc, kaziok tez ladnie to opisal. A wersja serwera to Gracia part2.

Opublikowano

Wejdz na L2 polska albo L2 Bajo tam bedziesz mial poradnik jak zaczac...

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...