Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]Troche inne ale związane z wr :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanie bo tak sobie myslałem ze np mam juz 99 lvl 99% i jak dobilem 100 lvl to co sie wtedy dzieje gdy np ja dobilem ten 100 lvl to co zostaje adminem jestem najlepszy czy co i co sie dzieje z kontem ??

Opublikowano (edytowane)

nikt tego niewie bo jeszcze nikt nie doszedl do100lvl'a :) bd kiedys admin to sie go zapytaj albo na forum gamersfirst

zeby dali promo chociaz to normalnie taka radosc ze wbilem100lvl i mi dali promo szacun byloby to spelnienie moich marzen zwiazanych z WR'em xD

Edytowane przez firmek
Opublikowano

jest więcej lvli niż 100.

Bodajże 118.

Ale do dupy z takim kontem bo strasznie wolno na 100 lvlu % leci.

Może w rok wbijesz 1% ^^.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Albo po prostu konto zatrzymuje się na 99% i już exp nie leci. W ogóle co to za pomysły, żeby za jakieś wysokie levele graczom admina rozdawali.

e8k1et.gif
Opublikowano

ejejejejej tego nie wiadomo bo nikt nie ma 100lv.

 

Ps. Ludzie nie piszcie bezsensownych pytań bo gdybym ja każde moje zastanowienie wrzucał w temacie na mpc to miałbym 1000+ postów na tydzień.

sygnalolek1ss2.png

 

 

wygram98.png

Zbieram +

Ktoś cię wkurza? Kliknij na guzik http://maselko.net/guziki/niechginie

 

 

Opublikowano

Cóż na Warrocku koreanskim koles ma 118lv+ (tera nie wiem jaki ma) exp leci do 120lv a pozniej masz znaczek taka buzke ^^

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

Opublikowano

ta buzka madralo to ona jest do kupienia za cash -,- i moze ja miec nawet 1 lvl

Jak nie grasz w koreana lub nie wiesz co piszesz to po co to piszesz ??

Na 99% nie ma ograniczenia lvla do 100

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Na 1% na 100 Levelu potrzeba: 15750 EXP. Co oznacza że przy dobrze rozegranych rundach na 1% przypada około 20 meczy. W Koreańskim Warrocku gość z najwyższym levelem to 100, nie ma wyższego.

Opublikowano (edytowane)

@UP:

Wow to ja jestem kurcze pieczone jak to prawda -,-

To jakim cudem grałem wczoraj w koreanie z 100lvl + ??

 

Jak nie wiesz to nie pisz

 

@Down :

Czy ty wiesz co piszesz ?? -,-

Edytowane przez ujmnji
MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Na koreanie nie wiem jak jest, ale na Internationalu, max jest 100lv..

Jak byłby wyższy to Admini mieliby wyższy... chyba proste

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Jeśli chcecie wiedzieć to 100lv (miał 12kili/4death) już ktoś dobił i zgarnął bana. Największy level (z tego co mi wiadomo) ma xhawkeye80 (87lv).

118 lvl są w WarRock Philipines a tamta wersja jak wiadomo wyszła wcześniej od inter.

Co do dojścia do 100lvla to później już % nie lecą bądź resetują się po wyjściu z gry. Sami admini zawsze mają 00% a grają od czasu do czasu.

noobsigv3a9zq.gif&t=1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...