Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Chciałem wam pokazać jak przetestować broń z ItemShopu przed zakupem.

Po 1.

Oczywiście się logujemy do gry.

Po 2.

Wchodzimy na jakiś serwer i wybieramy ItemShop.

 

87769288.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po 3.

Wybieramy broń, która nas interesuje.

 

88337659.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po 4.

Klikamy Enter Shooting Range.

 

72794845.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po 5.

Przenosi nas na strzelnice gdzie możemy przetestować daną broń na kilka odległości.

 

86472132.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po 6.

Jeżeli już nam się znudzi lub chcemy przetestować inną broń, wciskamy ESC i wychodzimy do ItemShopu

 

73546806.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Dodałem tego TuTa, gdyż nie każdy wie, że taka opcja istnieje.

Można prosić o przypięcie?

Tutorial w 100% mojego autorstwa.

Edytowane przez patrynio1993
Opublikowano

Moim zdaniem się przyda nowym. Na początku sam nie wiedziałem że takie coś istnieje :P

9084712_4_8.png <===================== Na tym koncie nie hakuje.

 

30487.png33608.png

18561.jpg16891.gif

8361.gif18472.jpg

Opublikowano

Głównie chodzi mi o to, że za tydzień ten temat spadnie, gdzieś na 2-3 stronę i nikt nie będzie o nim wiedział. A fajną rzeczą jest sprawdzić sobie bronie.

Opublikowano (edytowane)

Patrynio1993, ja minusa ci nie dałem ale dam ci jeszcze pare plusów na innych postach, żebyś się nie czepiał :P

 

A i głosuje za dopięciem tematu, kto chce o dopięcie pisać posty !!!

Edytowane przez BaRyS

9084712_4_8.png <===================== Na tym koncie nie hakuje.

 

30487.png33608.png

18561.jpg16891.gif

8361.gif18472.jpg

Opublikowano

Ja pamiętam jak w to grałem , dopiero po 2 miechach grania się skapnąłem , że jest takie coś :D

Przyda się nowym na 100% !

+ dla autora !

Opublikowano

Znam to już bardzo dawno miałem robić ten tut, ale widzę, że już jest.

Opisane prosto, ale dokładnie.

 

PS..

 

A ja się pytam kto mi dał minusa?? I za co?? Miałem 1 plusik teraz 0...jak zwykle neosy... 

 

Kto tu jest neosem, że o głupiego minusa się bulwersuje i wyzywa.. ooo.. mam odpowiedz.. TY!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...