Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Co sądzisz o ponowieniu MPC Tournament II?


Omek

MPC Tournament II  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nale?y ponowi? MPC Tournament II?

    • Tak
      9
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Jako iż MPC Tournament II padł w gruzach wpadłem na pomysł czy by go nie ponowić .

Oczywiście całkowicie od początku .

Chciał bym znać wasze zdanie .

 

Proszę o wypowiedź po przez zaznaczenie tak/nie .

 

 

Każdy pot nie zgodny z topicem = 5% .

Mam na myśli wypowiedzi czy prywatne rozmowy .

9368_gold.png

Opublikowano

jak sie za to wezmiecie to tak a jak olejecie jak wtedy to nie

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Zrób nabór, np -10 % za sędziowanie. Oczywiście, po przeglądnięciu.

 

Za, zgłaszam się do turnieju.

 

Bardzo dobry pomysł .

Jeszcze poproszę administrację a mianowicie Makina aby to kontrolował jak kiedyś ; ]

9368_gold.png

Opublikowano

Przecież Makin tego nie kontrolował :D

 

Miał wgląd na tabelę .

Dzięki temu później wręczył nagrodę Chempiona

9368_gold.png

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wytlumaczyć trochę dokładniej na czym to polega ?

 

Poczekajcie trochę .

Zrobię wszystko do końca .

Tzn tabelę i zmienię regulamin zawodów ponieważ dodałem pare rzeczy od siebie,aby kolejna edycja nie była identyczna ;]

9368_gold.png

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Ja jestem za tak.

 

Wiem że do sędziowania mogą tylko admin//mod , ale plz chciał bym posędziować.

I tak w zasadzie już w to nie gram.

Ale znam się na tym.

Więc można by ze mną sprubować ^^

Opublikowano

jest to turniej mpc :) były już 2 edycje tylko ta 2 nie wypaliła a pierwsza poszła sprawnie i ładnie :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Hmm Omek jak zawsze dobre pomysły, ale z wykonaniem gorzej. Trzeba znaleźć "fachowców" którzy by sprawiedliwie sędziowali. Na kwiatzioma ja się zgadzam w 100 % pamiętam Go dobrze

 

 

 

 

offtop

 

Ja mógłbym sędziować w sumie tylko dostałem banna > unbanna > a dzisiaj znowu bann za 11 kont a 3 z nich zbannowane wcześniej xD

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Można by mieć nas 3 // z normalnych userów + Matt

 

A modzi i admini to by było okolo . może 6-8 ja tam nie wiem kto by tam chciał jak piecu wróci może coś zrobi.

 

btw.Omek powiedz co tam dodałeś ???

Opublikowano

Nic nie dostałem ; ]

Po prostu wy możecie dostać nagrodę .

 

Poczekajcie spokojnie aż dokończę projekt ; ]

Dodam wtedy siezapoznacie ; ]

9368_gold.png

Opublikowano

Jeżeli jest ktoś chętny zapraszamy :

http://www.mpcforum.pl/topic/401376-mpc-tournament-edycja-ii/

dziękuje za wypowiedzi ; ]

 

 

Zamykam

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...