Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Najlepsza broń z Item Shop ?


BaRyS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra ale mi chodzi o zdanie innych, a M4A1 mi sie znudzilo.

9084712_4_8.png <===================== Na tym koncie nie hakuje.

 

30487.png33608.png

18561.jpg16891.gif

8361.gif18472.jpg

Opublikowano

SG552 jest kozackie jak się umie grać i tylko z początku wydaje się że tylko na jeden strzał bo do spraya się nadaje ^^

A ja najbardziej polecam Type 89. Jak ktoś tym umie grać to koksi na roomach xD.

graphic.png


 

Opublikowano

A co powiecie o K2 i M4A1 Silver ( wiem wiem to nie z item shop )

9084712_4_8.png <===================== Na tym koncie nie hakuje.

 

30487.png33608.png

18561.jpg16891.gif

8361.gif18472.jpg

Opublikowano

M4A1 Silver bardzo ładna broń, jednak słyszałem, że niektórzy gracze mają problem z ogarnięciem jej recoila (chociaż ma bardzo mały). Jeżeli bys troszkę poćwiczył to byś nabrał skilla. Z resztą każdą bronią można się nauczyć grać.

Opublikowano

K2, jak dla mnie elegancka bron i co najwazniejsze celna i banie pieknie wpadaja. wystarczy troche ogarnac, przyzwyczaic sie do nowego nabytku i cisnac ;D

Opublikowano

Uważam,że nie ma najlepszej broni jeśli chodzi o skil. Mozę statystykowo jest. Ale każdy umie grac swoja bronią. Inny m16 drugi awm. Polecam ci na początek kupić jak inni podpowiadają k2 albo losować w berrete AR70

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...