Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak dodać nowego NPC i wstawić do niego itemki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Pobieramy Core FTP lite

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

 

Instalujemy i mala instrukacja jak sie zalogowac:

SiteNamy/naprzyklad MT2

Host IP/URL /twoje ip z koncowka 100

Username /np. root

Password/ takie haslo jakie macie w vpc.

Port 22

i na dole Connection wybieramy SSH/SFTP

 

1.Wchodzimy do Core ftp Lite.

 

pliki raina:usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/map

 

 

metin2_map_a1 to jest Shinsoo

metin2_map_b1 to jest Chunjo

metin2_map_c1 to jest Jinno

 

2.Wybieramy sobie w jakim krolestwie ma byc ta npc.

Ja pokaze na przykladzie Shinsoo.

 

3.Wchodzimy do metin2_map_a1 wybieram npc.txt.

 

4.Pokaze nam sie takie okno wybieram Edit i klikamy OK.

 

5.Schodzimy do ostatniej linijki,przykład:

 

m 629 365 0 0 0 0 1m 100 1 9009

 

 

6.Kopiujemy ostatnią linikie(wyżej podałem przykład) i wklejamy ją pod tą ostatnią.

m -to tego nie ruszamy

629 365 to sa kordy gdzie nasz npc bedzie stal

reszty nie ruszamy

9009 to jest id naszego npc.

 

7.Wychodzimy zapisujemy Overite All.

 

8.Teraz odpalamy navicat.

 

9.Wchodzimy kolejno do Player->Mob_proto.

 

10.Wpisujemy id naszego npc ktorego wpisalismy wyzej i szukamy dzialu on_click i jak bedzie 2 to zmieniamy na 1.

 

11.Wychodzimy.

12.Wchodzimy do Player->shop i w kolumnie

 

vnum wpisujemy np.! 1111

 

 

name to wpisujemy jak nasz npc sie nazywa czyli 9009 to Rybak

 

 

Na koncu wpisujemy id naszego npc.

 

 

13. Teraz wchodzimy Player->shop_item.

 

14.Teraz dodajemy itemki do naszego npc..

 

W kolumnie shop_vnum wpisujemy to co wpisalismy w shop ja wpisalem 1111

 

 

item_vnum wpisujemy id itemka ktorego chcemy dodac.

 

 

na koncu piszemy ile tych itemkow ma byc w shopie.

 

 

To tyle mam nadzieje ze sie przydalo.

Po wszystkim oczywiscie Reboot.

Edytowane przez speader22

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano (edytowane)

@refresh

 

Prosze o oczyszczenie tematu jesli jest taka koniecznosc.

Edytowane przez speader22

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

@up ale ja nie postawilem posta, ja napisalem temat i moge odswiezac 24 h od posta a ja odswiezylem temat bez wczesniejszego pisania postow o.O

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...