Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]75 lvl SURA WP Vs. Szkaty Blasku Księżyca


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ;>

Mam pytanie dotyczace miejsca dropenia szkat blasku ksiezyca. :mellow:

Otoz.. Posiadam Sure WP 75 Lvl ogarniajacego najwiekszego spota w V2.. zastanawiam sie tylko czy szkaty beda tam zadowalajaco dropily. Chce wyciagnac 500+, mam rekawice zlodzieja, będe dropil 24h. Prosilbym o porade osob, ktore dropily w takich miejscach jak ognista ziemia, red las czy v2 i pomoc w dokonaniu.. jakze trudnego dla mnie wyboru. :)

Z Gory dziekuje.. Za pomoc oczywiscie + i 5 w profilu ;)

Opublikowano (edytowane)

Polecam Red las :> wiem z własnego doświadczenia ;) Tam wyciągniesz nawet 300 szkat ;) a w v2 nie masz co liczyć i że wyciągniesz ąz 500 +:P

Edytowane przez KochamBlondynki
Opublikowano

RedLas polecam :)

300-400 Szkatułek Wyciągniesz :P

Ma ktos konto do oddania na PL ? Pisz na GG niżej prosze ;D

Grubson,Fokus ,Rahim ,PFK ! MOC :D

Chcesz pogadać ? Poznać mnie ? Zadać pytanie ? GG : 12396585 :P

 

Zbieram +

Opublikowano

Według mnie to masz dwie opcje... albo męczarnia w Lochu Pająków V2 albo miły drop w Czerwonym Lesie. =]

Opublikowano

Siema ;>

Mam pytanie dotyczace miejsca dropenia szkat blasku ksiezyca. :mellow:

Otoz.. Posiadam Sure WP 75 Lvl ogarniajacego najwiekszego spota w V2.. zastanawiam sie tylko czy szkaty beda tam zadowalajaco dropily. Chce wyciagnac 500+, mam rekawice zlodzieja, będe dropil 24h. Prosilbym o porade osob, ktore dropily w takich miejscach jak ognista ziemia, red las czy v2 i pomoc w dokonaniu.. jakze trudnego dla mnie wyboru. :)

Z Gory dziekuje.. Za pomoc oczywiscie + i 5 w profilu ;)

 

jeśli chcesz dropić 24h

to polecam Ci v2 ;>

wbijesz dodatkowo troche lvla, a obliczmy.

 

24h = 1440minut

dajmy na to, że expiąc i zbierając potworki szkatułka dropnie Ci co 2 minuty

więc masz 720 szkat, odliczając czas w kibelku + posiłki (1godzina)

więc 23 x 60 = 1380 : 2 = 690szkat.

 

 

dodam że kolega na 61 lvlu w v2 w 6 godzin jak był event dropnął 450 szkat bez rękawicy.

 

 

V2 bez gadania, dobijesz dodatkowo lv.

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

@UP

Nie chce spamować ale od tego czy temat jest do zamkniecia decyduje moderator , jak widze to w kilku tematach tez tak sie rządzisz .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...