Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Mam minecrafta, jak zrobic zeby moj brat mogl grac ze mna?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czytałem ten temat ale nic z tego nie rozumiem http://www.mpcforum.pl/topic/302170-mine-craft-multiplayer-pomocy/

Bede grac przez hamahi xD

Kolega mówił ze muszę mieć jakiś program, jak postawić serwer???

Edytowane przez xXRiddickXx

Teraz zbieram tylko +

 

Moj pierwszy mod xD

 

 

 

Opublikowano

to proste musisz miec 2 komputery Server i hamachi

 

gdy juz wlączysz serva na 2 komputerze wchodzisz w minecraft i w opcji multiplayer wpisujesz ip servera

Opublikowano (edytowane)

ale ja chce zrobić swój własny serwer, jak wejść na inny to wiem

 

ściągasz pliki serwerowe stąd

 

http://www.minecraft.net/download/Minecraft_Server.exe?v=1298409081227

lub z tąd:

http://www.mpcforum.pl/topic/390115-dl-pliki-serwerowe-bytopmodel/

 

i kopiujesz do jakiegoś folderu pobrany plik.

 

uruchamiasz go, otwiera sie konsola i zaczynają tworzyć się pliki potrzebne do odpalenia serwera

gdy się już wszystko zrobi wpisz w konsoli 'stop'

 

utwórz w notatniku nowy plik i skopiuj do niego

 

dla OS x36:

 

@echo off

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar Minecraft_Mod.jar nogui

pause

 

dla OS x64:

 

@echo off

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1024M -Xmx1024M -jar Minecraft_Mod.jar nogui

pause

 

i tam gdzie jest pogrubiony tekst wpisujesz ile chcesz przeznaczyć ramu na serwer

 

zapisujesz plik do folderu z serwerem z rozszerzeniem .bat (np. start.bat)

 

teraz otwierasz plik server.propertiesi edytujesz:

 

level-name=world

hellworld=false

spawn-monsters=false

online-mode=false

spawn-animals=false

max-players=20

server-ip=Twoje IP z hamachi

pvp=false

server-port=25565

white-list=false

 

najlepiej wpisz tylko swoje IP z hamachi, reszty nie zmieniaj

 

po edycji pliku zapisz go, utwórz sieć na hamachi, niech koledzy do niej dołączą, i to wszystko, teraz możecie wbić na serwer wpisując twoje IP z hamachi

 

@edit lub jeśli chcesz to moge zrobic ci gotowca i wyslac np na skype

Edytowane przez elfina
Opublikowano (edytowane)

Do usunięcia dodało po 5minutach odpowiedź >.>

Edytowane przez ReDDioS

zakaz handlu

Opublikowano

Tak. Usuwasz folder 'world' i czekasz aż wygeneruje się nowy. A o co Ci chodzi z tym radarem z GTA? Mod na mini mapkę? :P

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Poco hamachi? jak sa na jednym routerze to wpisują swoje wewnętrzne ip jak 1 tworzy serwer i ma np 192.168.1.1 to drugi wpisuje 192.168.1.1 ;d

7.jpg

Opublikowano

Nawet bez routera można stawić serwer no -hamachi jak masz ip zewnetrzne.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...