Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB/RP/Surv][24/7]Crafting - 100 Slotów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 

logobr.png

Nazwa serwera - Crafting

Adres serwera - 188.165.18.136

Liczba dostępnych slotów - 100

Modyfikacje i pluginy - Dużo by pisać. Jest ich ponad 40

Administrator + kontakt - Revq GG 9741461 Adamusor

Forum - http://crafting.c0.pl/

Opis serwera - Crafting serwer jest jednym z najlepszych serwerów w grze Minecraft, tu każdy gracz rozpoczynając swą przygodę. Każdy nowy gracz może wybrać sobie swoją działkę spośród kilku rozstawionych. Na serwerze istnieje waluta CC (CraftCoins) za które można nabyć ekwipunek, wiele rodzajów wełny do dekoracji, itemy które nie da się zdobyć normalnie lub po prostu handlować z innymi graczami.CC można zdobyć sprzedając itemki lub wykonując "Questy"(Wkrótce).Jest wiele ciekawych miejsc do wydobywania surowców, od Olbrzymich kopalni po wielkie piaskownice.

W wolnym czasie od wydobywania i budowania na serwerze można powalczyć z innymi graczami na arenie spleef(też wkrótce) za pomocą specjalnego pluginu. Dodatkowo jest jeszcze mapa "Survival" pozwalająca grać z potworami. Na tej mapie jest także Wioska gdzie można zarżeć np. do kowala i kupić u niego stalowe narzędzia lub do jubilera gdzie można kupić itemy z diamentu niestety są one bardzo drogie ale grając na serwerze po pewnym czasie zdobędziecie dużo CC (Craft Coins) dzięki licznym eventą, zabawą i konkursom. Na tym serwerze na pewno mile spędzicie czas :). Mapa Freebuild jest dość mała ale zrobiliśmy tak specjalnie by wy mogli byście ja rozbudować :)

 

SCREEN'Y

 

20110708152419.th.png20110708152429.th.png20110708152448.th.png20110708152512.th.png20110708152514.th.png20110708152529.th.png20110708152537.th.png20110708152544.th.png20110708152605.th.png20110708152739.th.png20110708152744.th.png20110708153847.th.png

 

 

Posiadamy także server "TeamSpeak3": 188.165.18.136

 

4485_IMG.png

Edytowane przez WilczekCK

1_1_1541612706_cycki_sa_fajne_przez_admin_middle.jpg

Jeżeli też tak myślisz, daj plusa!

 

Wiilczek.jpg

Xbox 360 Yea! :D

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...