Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]ShadowCraft v2 1.7.2/1.7.3 i Starsze [NO-LAGS] [Pirat&Orginal] [HAMACHI] [24/7] [NO-WL][START 15.07/18:30]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zapraszam was wszystkich na nowo powstały i bardzo dobrze ogarnięty serwer minecraft !

 

START: 15.07.2011 GODZ. 18:50

 

 

daneserwera.png

 

ID Sieci: ShadowCraft1 ,ShadowCraft2 ,ShadowCraft3 ,ShadowCraft4 ,ShadowCraft5 ,ShadowCraft6

Haslo do Sieci: 123

IP Serwera: 5.190.109.46:25563

Ilosc slotow: 20

Serwer Stoi 24/7

HeadAdmin: miczi

Admin: dantsey

 

 

screenshotyhc.png

 

ss1ye.png

 

 

laczeikomputer.png

 

Komputer:

Nazwa Komputera: S-B1110B2AFED04

System Operacyjny: Microsoft Winows XP Professional

Model Systemu: G31-M7 TE

Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60Ghz (2 CPUs)

 

Internet:

Neostrada

20 MBPS

 

 

infobn.png

 

 

Mila Administracja

Mila Atmosfera

Potwory OFF

PVP OFF

Duzo Pluginów

Zwierzęta ON

Orginał&Pirat ON

Dobra Zabawa ON

WhiteList OFF

Piekło ON

NO-WL

0 Lagow

 

Na serwerze są działki za darmo po prostu napisz do admina na serwerze lub na GG:22687428.

Jak narazie 50 działek, jak będzie więcej graczy to sie dorobi :)

Jeżeli chcesz się czegoś jeszcze dowiedzieć to pisz na GG do h@ 22687428

 

 

Podanie o Admina składajcie na forum ShadowCraft.fora.PL

Edytowane przez miczi1
Opublikowano

Imię :Kacper

Wiek :11

Miasto :Dolsk

Ile grasz w minecrafta? :Od Classic

Byłeś kiedyś już adminem ? :Tak na bardzo dobrych serwerach

Nick w minecrafcie :kacperosd5

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) :Nie

Opublikowano (edytowane)

Imię :Łukasz

Wiek :17

Miasto :Kostrzyn nad Odrą

Ile grasz w minecrafta? :od wersji 1.3

Byłeś kiedyś już adminem ? :posiadałem własny serwer, który cieszył się popularnością znajomych (około 20 osóB)

Nick w minecrafcie :BaSic

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) :Niestety nie

 

Kiedyś posiadałem włany serwer hamachi, cieszył się popularnością wsród znajomych . Jako admin , będę wykazywał się sumiennością, bezstronnością . Postaram się pomagać , jak tylko będę mógł .

Edytowane przez BaSicPl

fiR919k.png

Opublikowano (edytowane)

Imię : Robert

Wiek : 21

Miasto : Kraków

Ile grasz w minecrafta? : Dosyć długo ( Nie potrafię określić )

Byłeś kiedyś już adminem ? : Tak kilka razy ( Zazwyczaj nie chciałem nim być : ] )

Nick w minecrafcie : KoksiQ

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) : Owszem , a nawet większą

Edytowane przez Corro123

1309854785u203760.png

Sygnatura by

R4donix

 

Nie zależy mi na waszych + czy - . Jeśli ci się podobała moja wypowiedź , sam mnie oceń ...

Opublikowano

Imię : Adam

Wiek : 16

Miasto : Kętrzyn

Ile grasz w minecrafta? : od początku Bety

Byłeś kiedyś już adminem ? : Niezliczona ilość razy.

Nick w minecrafcie : Ojciec_Dyrektor

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) : Oczywiście, w tej kwocie 5-10 zł bym się zmieścił. Nawet i 10 złotych bym wysyłał.

Opublikowano (edytowane)

Imię : Kamil

Wiek : 13

Miasto : Chorzów

Ile grasz w minecrafta? :jnawet, nawet nie wiem ile dokładnie ale chyba od bety tak od bety

Byłeś kiedyś już adminem ? :TAk miałem swojego serwera minecraft i byłem adminem tez na dedyku

Nick w minecrafcie : Cycolina

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) : Niestety nie kasa mi sie skończyła

ps:Cuboidy i wszelkie różne żeczy umiem robić!

Edytowane przez kamier
Opublikowano (edytowane)

Imię :Mateusz

Wiek :17

Miasto :Krakow

Ile grasz w minecrafta? :od poczatku betki

Byłeś kiedyś już adminem ? :tak bardzo duzo razy gracze byli zadwowoleni

Nick w minecrafcie :DarkSid

Czy byłbyś zdolny dofinansować serwer nie wielką kwotą ? ( 5 - 10 zł ) :tak sms nawet 10 zl lub nawet czasem wiecej

Edytowane przez ProZiom08
Opublikowano

Imię: Krzysiek

Wiek : 14

Miasto : Żory

Ile grasz w Minecrafta? : Beta v1.2

Byłeś kiedyś już adminem ? : Tak byłem już na różnych serwerach i dobrze mi to wychodziło.

Nick w Minecraft : SooHy

Czy byłbyś zdolnyy dofinansować serwer nie wielką kwotą ? (5-10zł) : Niestety nie , ponieważ kupiłem sobie quada i gitarę , więc teraz licho u mnie ;/

Minecraft Fan!

 

-----------------------------------------------

 

Jeśli jesteś dobrym człowiekiem postaw + :)

 

------------------------------------------------

 

Nick w Minecraft: SooHy

 

Serwer Minecraft : http://www.mpcforum.pl/topic/402314-xminecc-hamachino-premiumno-whitelist/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...