Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Chińskie znaczki i błąd podczas logowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jestem nowy i przepraszam, jeśli założyłem temat w złym dziale. Przejdźmy jednak do sedna sprawy.

Otóż założyłem sobie (według poradnika z YT i ze Spryciarzy) prywatny serwer Metin2. Zamierzam grać tam samemu. Jednak po odpaleniu przez głowę sury wyskakiwały jakieś chińskie znaczki. Spytałem kogoś przez Gadu-Gadu o pomoc. Powiedział, że w jego przypadku pomógł launcher. Wysłał mi link do poradnika o jego tworzeniu. Zrobiłem sobie "słitaśny" launcher (

<- według tego tutorialu) i próbuję się zalogować. Niestety - przy każdym CH (channelu) pisze, że serwer nieczynny. no nic, staram się zalogować (wcześniej dodałem konto przez Navicat, bo jak mówiłem serwer miałem założony). Próbowałem też zalogować się na znane rain - 12345. Wyskakiwało "Błąd podczas łączenia się z serwerem". Przeszukiwałem już google, wyłączałem antywiry itd. - na nic. Pomoże ktoś? Bardzo zależy mi na tym serwerze, ale nie chcę nic schrzanić i robić od nowa. Zresztą samemu i tak sobie z tym problemem nie poradzę.

 

Z góry dzięki za pomoc,

Kredek22222

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...