Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]RozpruwaczM2[HAMAHI] DZIAŁA PRAWIĘ CALY DZIEN


^^AntySan^^

Podoba ci sie serwer?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hmm

    • Tak bardzo
      2
    • tak
      2
    • nie
      4
    • nie zabardzo
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

e0cfdf26d79d2ad11da5ffa587cc0f4d.gif

Prezentuję prywatny serwer hamaczi RozruwaszMinecraft007 online 12 godz około dzienie .

 

 

2ef0a8066bdd5b98838c6c73f88e5ef8.gif

 

Poniedziałek serwer online 11 rano do 17 , potem od 9 do 11 w nocy ( czasami się to zmienia )

Wtorek serwer online 10 do 18 od 9 -30 do 11 w nocy ( czasami się to zmienia )

Środa serwer on od 7 rano do 17 .

Czwartek serwer online Bardzo różnie

Piątek serwer online też różnie .

 

Najwazniejszę informacje na temat serwera

Sieć Hamaczi :

 

haslo:

Jak Narazię tylko jedna sieć

ip serwera:

 

Dodatkowę info o serwerze .

Serwer będzie budowany od postaw !

Jest rekrutacja Adminów !

Propozycja czy chcecie whatelist czy nie ! Proszę o odpowiedzi

Konkurs pierwszę 4 osoby które zalogują się na serwer Będa Adminami !

Proszę Odpowiedać czy na serwerze ma być whate list !!

 

Zapraszam Gorąco na serwer !

Kto pierwszy ten lepszy !

 

Strona serwera : w budowie

 

Serwer off !! Przez was Noobki teraz serwer będzie dla wybranych "" !! nowy !!

 

Edytowane przez ^^AntySan^^

280qird.jpg

Pomogłęm ? Zbieram -

 

Opublikowano

Uwaga !! Kronży nobek !! który wszystko wysadza na serwerze .. wysadzil caly ogród jego

 

Jeszcze raz taki wybryk i robie whate list

280qird.jpg

Pomogłęm ? Zbieram -

 

Opublikowano

Usunołem dane serwera ponieważ wbijało za dużo nobów

 

Teraz zaden noobek nie wbije jest teraz whate list !

280qird.jpg

Pomogłęm ? Zbieram -

 

Opublikowano

Tak, Zdobię nowy serwer .. Lecz na niego już nie każdy wejdzie.. Nieliczny ""Wybrań """ Jutro już może będzie online .. !

280qird.jpg

Pomogłęm ? Zbieram -

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...