Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę żadnych pomocy z wiki !

 

1.PozP+

-Mam 15lv... pozp 10, punktów postaci "4755" no i nie mogę kliknąć na PozP+ w umiejętnościach...

Chyba tyle nie wymaga na 11 pozp ??

 

Screen Shota daję jako załącznik...

 

Za pomoc będzie + i 5* w profilu.

 

2.Jak mogę wyjść z "Wyspy Adeptów" ???

Są tam słabe mobki, żeby expić...

 

3.Jak mogę lepiej podrobić postać pod exp ??

 

4.Eq tylko do+5 ?;/ (chyba te słabsze)

 

5.Jak i gdzie zdobyć jakiegoś zwierzaka ?(Mam dostęp do Ukrytego Miasta)

 

6.Jaką powinienem na mojej profesji nosić broń ?

 

7.Czy tak mało ludzi jest w grze czy tylko na wyspie adeptów ?

 

8.Gdzie najlepiej kupić eq ? (aukcje ?)

 

9.Lepiej samemu expić czy w PT ?

 

10.Czy moja profesja/postać jest najsłabsza/najsilniejsza ??

 

11.W ile dni można wbić 40-50lv ??

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Witam ^^

1. Teraz możesz już zmienić sobie profke ;) Idziesz do doradcy profesji Denbey czy jakoś tak ;S I dostajesz tam misje gdzie teleportuje cię na te Wybrzeże ;) Idziesz do tego kolesia i kończysz misje ;p Potem znów bierzesz od niego Questa i mówisz zabić Wyżły czy jakoś tak one są w Zagajniku Ginko bardziej tam koło tej wody ;) Zabijasz 1 i wracasz, oddajesz Questa i lecisz do Miasta Adeptów do tej doradczyni i już masz zmiane profesji ;) Ale teraz masz od nowa PozP ;) I możesz do 50 lvl a nie do 10 teraz ^^

 

2. Jak wypełnisz misje to teleporter ma już teleport do jak jesteś Ausrą to do Asura Katan ;p

3. Sam nie wiem ^^

4. Eq na 1 lvl możesz zrobić na poziom 5 ;p A nie masz +5... +5 to się ulepsza i dodaje Ci obrażenia ale to 2 inne światy xD Widać że jesteś troche zielony ^^ Ja też ale jakoś daję radę ;p

5. Nie wiem o co Ci chodzi czy o wierzchowca czy peta, pedo peta czy jak tam się pisze xD

6. Nie wiem jakś broń bo nie wiem jaką będziesz miał profe ^^

7. Ogólnie trochę mało gra ;p Ale jak na 30++ pójdziesz pewnie do lochów to tam dużo jest osób ^^

8. Eq tak jak napisałeś na aukcjach (jak znajdziesz...). Przeważnie są to bronie i zbroje 50++ lvl ;/

9. To już sam wybierz ;)

10. Jeszcze nie wybrałeś profesji...

11. To zależy ile będziesz expił i czy będziesz robił misje ale tak średnio to z tydzień góra xD

PS: Życzę miłej gry ^^ Mam nadzieje że troszkę pomogłem ^^ Jak Ci się znudzi PL to zapraszam na server Age Of Rappelz ;) Tam 50 to 2 dni góra xD

Opublikowano

Z tym lv się nie zgodzę. Bo nie każdy ma dobrego peta, a teraz w arid biorą do pt z petami e3 ;/

Sory gram na Age of rappelz więc wiesz ^^ Nie gram na PL ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...