Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Underwrold


pronxsquad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest świetny ! Polaków coraz więcej .

Jeżeli znasz podstawy angielskiego możesz się dogadać prawie z każdym graczem .

Polecam chodzić na PvP 1-60 gdyż tam są naprawdę "massive pvp"

Ogólnie jak zbiera się wiara są 3-4 zakładki (Na Darkach) .

 

Event : Czasami się zdarza że jest full raid ;-)

Drop :

m1 - sonic,flesh,lapis horyzontu,deski snowboardowe(od 1 lvl) , lapisy lvl 3

m2 - fortune conti , lapisy lvl 4

m3 - lapisy lvl 5 , peleryny ,

LAN - bronie z ela 3 slotowe , hełmy

Ragio - Specjalne Mounty na 40 lvl , Runy odtworzenia

Jungle - Duale , Bossy np. Na Crocco Lapisje Nie palące

DD1 - Duale

DD2 - Duale do biżuterii

D1,D2 - Legendy na 49+

Mapa pvp (1-15) - EQ na pvp 1-15 , 2 - 4 Slotowe

Mapa pvp (20-30) - EQ na pvp 20-30 Legendy ;-)

Caleum Sacra - Hełmy 5 Slotowe

 

Polskie Aktywne Gildiie :

Lajty : Proceder_PL

Darki : PaleHajs

 

Osobiście gram na Darkach ! Nick : KapitanKajdan ^^

 

Co do tego ciężkiego wbijania lvl'u 15 i 30 . Posłuchajcie ten prog jest specjalnie po to by nie wbić lvl'u na mapach pvp 1-15 i 20-30 ! Jeżeli ma się dobre EQ wbijesz lvl w pare minut ;-)

 

Jak odblokować tryb UM ?:>

Proszę bardzo tryb UM odblokowujesz posiadając postać HM lvl 1 wystarcz zrobić takiego HM'ka zalogować postać . ESC > Okno postaci i robisz UM'a . Conti za free .

Gorąca zapraszam do gry na UW KapitanKajdan :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...