Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić licznik odwiedzin.


Ziomek1020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W tym poradniku pokażę Wam jak zrobić licznik odwiedzin naszego profilu lub strony klubowej.

1. Wchodzimy na stronę

http://www.andyhoppe.com/counter/

2. Wybieramy wygląd swojego licznika zaznaczając białe okienko po lewej stronie.

3. Przechodzimy dalej klikając na samym dole "Weiter zum nachsten Schritt".

4. Przechodzimy dalej, wyskakuje nam okienko z trzema możliwościami, pytają się nas:

1#.Czy liczby w liczniku mają być wyśrodkowane.

2#.Czy na początku mają być zera.

3#.Czy liczby mają być przesunięte w prawo.

5. Po wyborze układu licznika przechodzimy dalej klikając "Letzter Schritt".

6. Następnie w pierwszym oknie zostawiamy "0", w kolejnym zaznaczmy "Besucher", wpisujemy swoje hasło (min. 5 znaków), później zaznaczamy "Nein, ich mochte (...)".

7. Klikamy "Fertigstellen" i mamy wygenerowany licznik.

8. Kopiujemy nasz link (drugi od góry) i wklejamy np. na profil w FT.

9. Cieszymy się licznikiem odwiedzin

:)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Poradnik został napisany na podstawie postu użytkownika

nfsc w tym temacie KLIK.

Ja tylko udoskonaliłem i wyjaśniłem prościej jak zrobić licznik odwiedzin.

Nie pobieram żadnych korzyści za napisanie tego tutorialu.

83e6a56c3c295.png

Opublikowano

Dzięki poradnik w 100% przydatny może mi się zmniejszy skrzynka z prośbami o licznik...Sam miałem to zrobić ale #UP mnie ubiegł.

Zasłużony + ładne czytelne :D

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Hmm na flagcounter jest dużo szybciej i fajniej. No ale niech będzie dostananiesz + .

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam, zrobiłem wszystko według instrukcji, pojawił sie ten link wkleiłem do profilu i licznik sie nie pojawil, prosze o pomoc

jak to zapisuje w opisie klubu to mi znika dlaczego ??

 

Może dlatego, że nie stosujecie znacznika, tzn. BB - Code gdzie autor tematu nie opisał?

 

Jak wkleicie link od licznika odwiedzin do profilu trzeba dodać przed linkiem [.img] oraz po linku [./img]

(Bez kropek)!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...