Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Frakcje][Mody][Dedyk] Nowy serwer drugcity.pl !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Chciałbym was poinformować o starcie nowego serwera, już 15 lipca.

 

 

Słowem wstępu.

Sieć Drugcity.pl istnieje już od dłuższego czasu, mieliśmy wzloty i upadki, lecz nadal dzielnie utrzymujemy się na polskiej scenie minecraft.

Do tej pory mieliśmy serwer FB/Surv na którym grało wiele osób, lecz teraz nadchodzi całkiem nowy serwer !

 

 

Na serwerze drugcity.pl będą mody i frakcje, które znacznie urozmaicą grę!

Na serwerze będzie wiele pluginów lecz najważniejsze z nich to :


  •  
  • CraftBook
  • CannonMod
  • Fractions

 

i mod

 

Planes

 

 

 

Będą tutaj gildie/królestwa które będą się nawzajem zwalczać .

Dodatkowo grę urozmaicą ... samoloty!

Tak,samoloty!

 

 

Żeby wejść na serwer gracze będą potrzebować zainstalowanego moda planes bądź pobrać naszego klienta .

Serwer startuje już 15 lipca !

Opublikowano (edytowane)

Heh chciałbym ten post zacząć ironicznie. Bo widzę że ktoś chyba zaczerpnął coś z mojego pomysłu.

 

E tam daruje bo może i nie i widzę że jeszcze że to zostało napiszanę na szybko 0.^

 

 

Dobra a jeśli nawet nie to mnie to nie obchodzi , liczę że serwer wystartuje bo i tak się zapowiada ciekawie ;)

Jeśli chcesz wiedzieć jak to miało pierwotnie wyglądać i jeśli chcesz mapkę którą tworze pod takie coś od kilkunastu dni to napisz na PW.

 

Więc Powodzenia ;)

Edytowane przez Tramonik
Opublikowano (edytowane)

@up :Wiem że to tak wygląda jak zaczerpnięte ;P

 

Lecz zaskoczę cie - serwer jest zapowiedziany od ok 2 tygodni a od kilku dni pliki są gotowe ;)

 

Czekamy teraz na maszynę ;)

Edytowane przez osa1942
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...