Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Prosty sposób no wyłączenie PunkBustera!


Mikki13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PunkBuster nie denerwuje was czasami??? :angry: Koniec z nim!!!!!! :) Jak go wyłączyć??????? :unsure: Odpowiedź jest prosta....... odinstalować go !!!! B)

Co musicie zrobić:

 

1: odszukać folder gdzie Battlefield Play4Free jest zainstalowany.

post-348179-0-63744000-1310302838_thumb.png

2: odszukać ikonke jak na fotce po niże

post-348179-0-63744000-1310302838_thumb.png

3:Wybrać opcje Uninstal

post-348179-0-07094900-1310302985_thumb.png

4:Kliknąć tak

post-348179-0-10903300-1310303010_thumb.png

5:i PunkBustera Niema B)

post-348179-0-82788200-1310303033_thumb.png

Potem jak jeszcze raz klikamy tą samą ikonka mamy coś takiego:

post-348179-0-78321100-1310303062_thumb.png

5:podziękować mi za tą metode i cieszyć się graniem bez punk bustera. :D

 

(Uwaga jeśli gracie też w Battlefield Heros to musicie odinstalować PunkBustera z folderu gdzie Battlefield Heros jest )

Opublikowano

Zaraz komunikat że nie ma plików pb...

Przestań, najlepiej zablokowac aby nie robił SS.

Brakuje tu wielu rzeczy min : Usuwanie wpisów z rejestru, usuwanie plików pb z system32 itp itd...

OndteAw.png
Opublikowano

Ale nawet jak usuniesz całkowicie z kompa to i tak na server side jest pb i cie wywali bo sprawdzi że nie masz pb na client-side i papa.

Dodatkowo dostaniesz bana za modding gry..

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...