Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.0.0]Launcher Server Minecraft -> Piszesz pliki serwerowe? Musisz zajrzeć! Koniec z błedem "System nie może odnaleźć określonej ścieżki." :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam mój program do tworzenia takich plików. :)

Program wypytuje się nas o różne informacje i na ich podstawie tworzy bardzo dobry plik startujący.

 

Koniec z błędem "System nie może odnaleźć określonej ścieżki."

 

Zanim użyj tego pliku do swoich plików serwerowych, musisz zostawić MOTD, i dodać do tematu na środku, grubą czerwoną, o tym.

"Plik startujący został wygenerowany przez ten program

http://www.mpcforum.pl/topic/395256-dllauncher-server-minecraft-v18-piszesz-pliki-serwerowe-musisz-zajrzec-koniec-z-bledem-system-nie-moze-odnalezc-okreslonej-sciezki/

"

 

Program obsługuję, Windowsa, Linuxa i Mac.

Możliwość zmiany koloru czcionki.

 

Polecam dla czcionki Jasnoczerwony kolor

:)

 

1309533089-U253398.png

 

Download, odczekaj 5 sekund i kliknij SKIP AD w prawym górnym rogu.

xxx

 

Skan

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=fbe69f4ea773c2294cf855d1496556d21991bd33fbfe8ec5cbb5a31d046e5143-1309554575

 

v1.8
- Pozbycie się problemu z "System nie może odnaleźć określonej ścieżki."
 (Nareszcie, epic poprawka:D)

v1.7
- Naprawiono bład w skrypcie dla Linux'a
- Dodano możliwość stworzenia skryptu dla Mac
- Dodano ikonke 

v1.6
- Przywrócono możliwość zmiany koloru czcionki lub tła

v1.5
- Dodano GUI

v1.4
- Zmiana tytułu
- Kilka zmian dla ostatecznego pliku run.sh dla Linux'a
- Możliwość ws

v1.3
- Usunięto ograniczenie ramu
- Poprawiono ścieżkę do javy
- Dodano kilka linijek dla Linuxa

v1.2
- Dodano możliwość ustawienia ilości rdzeni
- Plik startujący obciąża bardziej procesor niż ram (baardzo przydatne na serwerach dedykowanych linux)
- Naprawiono problem z szalejącymi linijkami tekstu po wprowadzeniu literki

v1.1
- Poprawiony błąd z poleceniem -server na systemie Windows
- Program nie zadaje zbędnego pytania na systemie Windows

v1.0
- Napisanie programu

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Program jest świetny!!! Wykorzystuje on całą ilość ramu jaką podam czy tylko mam podać ile w komputerze mam i on dobierze opcjonalne rozwiązanie?

2rc8k5i.png

Opublikowano

Program jest świetny!!! Wykorzystuje on całą ilość ramu jaką podam czy tylko mam podać ile w komputerze mam i on dobierze opcjonalne rozwiązanie?

 

Po podaniu ilości ram, on więcej nie będzie używać i większą moc przekieruje na procesor, a nie na przechowywanie informacji w ramie.

Opublikowano

ta a mi wyskakuje nie można odnaleźć ścieżki

W takim razie nie masz javy, bądź skorzystałeś ze starej wersji

Opublikowano

Nie kminie..tzn. chodzi o toże jak już mam serwer..hmm mógłby ktoś pomóc na gg 21082119?? Bo Geo nie chcę gnębić na gg xD

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Takiego czegoś szukałem... w końcu serwer nie będzie lagował

:) jak zwykle prace Geo są zajebiste +.

Opublikowano

Nie kminie..tzn. chodzi o toże jak już mam serwer..hmm mógłby ktoś pomóc na gg 21082119?? Bo Geo nie chcę gnębić na gg xD

Chodzi o to, że użyjesz 100% możliwości javy na serwer a nie na jakieś inne duperele :)

Opublikowano

Mam pytanie . Gdzie trzeba wrzucić ten plik run.bat ,który wygenerował ten program ? Prosze o odpowiedź.

Do głównego folderu z serwerem.

Opublikowano

Geo czy pliczek nie może być na inny hostingu niż hotfile, pobiera mi się z prędkością 14kb/s

max 5 linijek tekstu.

Opublikowano

Macie tu inny Hosting.

LauncherMinecraft v1.8 by Geoning:

http://www.multiupload.com/IHE11J4D1K

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a9e388e7effb6ad58a847558ff88f2e63a9a802d263db92c4d9fbf0034dfda4b-1310895408

Opublikowano

Program jak zwykle 1 z najlepszych ale mam jedno pytanko poco te 2 linijki?

FOR /F "skip=2 tokens=2*" %%A IN ('REG QUERY "HKLM\Software\JavaSoft\Java Runtime Environment" /v CurrentVersion') DO set VERSION=%%B

FOR /F "skip=2 tokens=2*" %%A IN ('REG QUERY "HKLM\Software\JavaSoft\Java Runtime Environment\%VERSION%" /v JavaHome') DO set JAVA_HOME=%%

7.jpg

Opublikowano

Program jak zwykle 1 z najlepszych ale mam jedno pytanko poco te 2 linijki?

FOR /F "skip=2 tokens=2*" %%A IN ('REG QUERY "HKLM\Software\JavaSoft\Java Runtime Environment" /v CurrentVersion') DO set VERSION=%%B

FOR /F "skip=2 tokens=2*" %%A IN ('REG QUERY "HKLM\Software\JavaSoft\Java Runtime Environment\%VERSION%" /v JavaHome') DO set JAVA_HOME=%%

ODczytują z rejestru lokalizacje javy.

Opublikowano

Mam pytanie jak już mi wygenerowało i wrzuciłem ten plik do głównego folderu serwera to mam ten plik uruchomić a potem wejść na serwa?

Opublikowano

Big Thx :D

sygnatura1o.jpg

Posty:

 

25-X

50-?

100-?

250-?

500-?

750-?

1000-?

 

Zbieram "-"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...