Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polecam serwer freya x20 gm shopem do b grade bufferem:) i x1000


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Chcialbym wam polećic serwer na którym grałem x20 full buffer gmshop do b grade zmiana klasy bardzo tania:) (1 transfer klasy postac-100.000) 2 transfer klasy postaci 1kk 3 transfer postaci 10kk adeny 5kk ancient adeny i dostajemy giant codex do enhantowania skili:]

 

automatyczne eventy co jakis czas

 

•[Team vs Team]

•[King of the Hill]

•[Capture the Flag]

•[bomb Fight]

•[Vip Team vs Team]

•[Zombie]

•[Last Man]

•[Death Match]

•[Kratei`s Cube]

 

wszystko działa poprawnie serwer jest bardzo przyjemny gracze spoko :) jednak zawsze trafiają się dzieci neo.... jak to na każdym serwie ale dość zadko:]

 

serwer nie jest mój! Jest pochodzenia GRECKIEGO! a więc bardzo dobry 0 lagów itp

 

 

jest też x1000 ale o nim niemam informacji bo niegrałem jednak moge spisać troche ze strony www:]

 

 

safe 8

max enchant armoru 15

max enchant broni 21

Enchant success rate 66%

blessed Enchant success rate 80%

full npc buffer

dużo eventów.

 

 

Więcej info jest na stronie którą podam niżej , serwer bardzo polecam miło wspominam gre a i na x20 safe to 4!!!!!:] tak więc spoko enhantujemy na 4 ;] chyba że wolicie mocno niebieskie to aż sie nie spali (jak ja ;d)

pozdrawiam Konserwa

 

 

http://l2world.org/ strona serwa -Prywatny- darmowy CLIENT -FREYA!

 

 

Licze na +iki ;]

 

 

A i dodam bardzo duży online na x1000 record to ponad 3k ;] na x20 niewiem

Edytowane przez Konserwa-Maciek
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

serwer ok ale niejest bezpieczny enczant +8 tylko 4 i blesed nie jest 80 tylko 75% max enczant broni to 16... i nie wnioskuj ze serwer grecki bo najwięcej greków go odwiedziło :)

serwerek teraz na ta chwile jest ok niema czaszek ani nikogo z starej ekipy AOP DE najmocniejszy polski klan jak na ta chwilkę(większość herosów ich ) wcześniej panowały czaszki(starzy wyjadacze serwera wiedza :)

ruda2m.jpg
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...