Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak usunąć konto/Lub jak zrobić 2 konto


~~Damian~~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !

:D

 

Otóż tak jak w temacie. Mam pytanie dotyczące Usunięcia lub zrobienia drugiego konta w BFP4F. Pytam się o to ponieważ zrobilem sobie dwie postacie lecz nieodpowiadają mi więc chcialem sobie zrobić nową lecz niemoge bo trzeba kupić slota, wiec chcialem zrobić nowe konto lecz też niemogę, wiec chcialem sobie usunąć konto ale oczywiście też niewiem gdzie to sie robi

:D Z góry dziękujęę bardzoo za pomoc napewno polecą +

graphic.png

Opublikowano

Tak niby to takie proste. Szkoda ze jak zalozylem emaila to nadal niemoge zalozyć, Klikam Sign Up wpisuje moj nowy email i klikam Next to pisze zebym podał haslo i co teraz mam zrobić ? jak mam podać haslo jak nawet jeszcze konta niezałożyłem

graphic.png

Opublikowano

Kolego uznał bym cię za idiotę jeżeli nie byłbyś tu 1 raz...

Musisz podać hasło które chesz mieć

OndteAw.png
Opublikowano

Tak niby to takie proste. Szkoda ze jak zalozylem emaila to nadal niemoge zalozyć, Klikam Sign Up wpisuje moj nowy email i klikam Next to pisze zebym podał haslo i co teraz mam zrobić ? jak mam podać haslo jak nawet jeszcze konta niezałożyłem

 

Musisz tam podać swoje hasło, które chcesz mieć podczas logowania do gry.

 

 

 

@up.

Spokojnie podchodź do sprawy

 

 

 

 

 

 

@

W dziale obowiązują odpowiednie prefixy:

 

[Cheat] - Hack

[Q] - Pytanie, problem, szukam

[News], [info] - Newsy, informacje

[Tut], [VideoTut] - Tutorial, Videotutorial

[Dyskusja] - Rozmowa na dany temat

Zapoznaj się z regulaminem lokalnym działu.

w83od2.jpg

Opublikowano

Ok już zrobilem ale niewiem czy u was też tak jest. Gdy wpisuje haslo ktore chce mieć to pokazuje mi sie to haslo jest nieprawidłowe. Wtedy musze klinkąć Forgot? i zresetować haslo. Dopiero potem sobie wybieram i mi działa. A tak apropo temat do zamkniecia i macie po +

graphic.png

Opublikowano

No jak temat do zamknięcia jak widzę że nie rozwiązałeś swojego problemu.

Do logowania podajesz hasło które ustawiłeś wcześniej przy rejestracji.

 

 

@@EDIT

No to problem rozwiązany.

///Do zamkniecia !

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...