Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą snajpę polecacie najbardziej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :D

Chcę kupić snajpę na perma ale jeszcze nie wiem jaką ( za NX ofc ).Posiadam L96A1 lecz jej celność... ( bez komentarza )

Najbardziej przychylam się w stronę TPG-1 PRO.

A jaka jest według was najlepsza snajpa??

Podajcie mi swoje propozycje ( W GRĘ NIE WCHODZĄ AUTO SNAJPY!! )

boyka.jpg

Opublikowano

trg-41 sam mam i polecam niby te same staty ale jakos lepiej sie gra i lepszy dzwiek wystrzalu

1331059428-U215643.gif

Opublikowano (edytowane)

tak jak @up

trg-41 - niby jak tpg1 , (pro) ale znacznie lepiej się strzela

albo

Artict Wolf - dobra na duże mapy typu Kill Creak , dobra do QS

lub , L115A3 - dobry zoom ,celna , fajny wygląd ^^

Edytowane przez El_Bober

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

@up

dlaczego nie polecasz L96A1 ?

Ma zeza ? -.- , Jak się nie umie nią grać

to się ma zeza xD

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

Jesli chcesz naprawde dobrze grac snipa polecam Ci Musket s58 . Robi sie go z l115a3. Ma 100 celnosci i 100 dmg. Moim zdaniem nie masz lepszej snipy. Tyle ze jest problem jesli kupisz l115 na perma nie bedzie sie dalo z niej zrobic .

A jesli masz zamiar kupic perma : Tpg-1 Pro.

Opublikowano

TPG-1 PRO?! :angry: Chyba was coś popierdoliło za przeproszeniem. Może snajpa jest celna, ma ten fajny zoomik ;/, ale jest wolna jak chińskie podróbki samochodów.

Zresztą co my możemy doradzić, każdy ma swój gust i jeżeli prosi o rade to chyba sam nie wie czego chce.

Ja mam na Perma A.W. i jestem z niej zadowolony i zamieniłbym ją tylko na DSR-1 Subsonic xD

A ty wybierz to co ci najlepiej pasuje...wolisz qs czy ns. Campic czy rashować? , jaki tryb: zwykłe eli czy też SnD lub eli pro. Jest dużo kombinacji i każda Snajpa ma swój urok i tylko od cb zalezy co wybierzesz. Chcesz TPG-1 Pro to kupuj. Moje zdanie Jest bardziej na DSR lub coś z rodziny L96...

Opublikowano (edytowane)

Najczęściej gram : Platinum / Junk Flea/Death room / Snipers Only

Edytowane przez Sm0k69

boyka.jpg

Opublikowano

Jak grasz sniper only (jeszcze na najmniejszych mapach) to bierz A.W - jest dobra do QS. Co do celności, na takiich mapach i tak Ci sie za bardzo nie przyda.

Opublikowano

Jak grasz sniper only (jeszcze na najmniejszych mapach) to bierz A.W - jest dobra do QS. Co do celności, na takiich mapach i tak Ci sie za bardzo nie przyda.

 

Tylko,że mi właśnie ZAJEBIŚCIE ZALEŻY na celności xD

Dzisiaj mi kolega giftnął na 1 dzień A.W i TPG-1 PRO i coraz bardziej podoba mi się TPG-1 PRO.Gdzie nie strzelę zawsze trafi xD

boyka.jpg

Opublikowano

@off Ogólnie nie chciał bym być wredny lecz moderatorzy powinni dodać tutaj ankietę -_-

 

@topic Tak jak kiedyś napisałem takie topice są irytujące .

Każdy powinien kupować to co lubi,a nie liczyć na głosy innych .

 

Jeżeli już tak bardzo ci zależy polecam Subsonica .

Fajna sniperka .

Spore DMG .

9368_gold.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...