Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalny klan MPCForum w NFS World - Rekrutacja Zamknięta


Atrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za zgodą administracji ogłaszam, że powstał klan

beznazwy3p.png

 

Zasady

 

1. Dołączyć mogą wszyscy lecz mile widziani są nowi kierowcy z dopiskiem MPC np. MPC Atrox

2. Członkowie mogą używać wszelkiego rodzaju cheatów ale tylko gdy nie ścigają się z innymi członkami klanu.

3. Aby dołączyć należy napisać swój nick z gry (Nawet z [MPC]) w treści posta oraz zdania motywacyjne (Dlaczego chcesz dołączyć).

 

Gramy na kanale 27

 

Aby wejść na odpowiedni kanał wpisujemy:

/join 27

 

Dobrze napisałem? :D

 

Wzór podania:

 

Nick w grze:

Dlaczego ja?:

 

 

Osoby przyjmujące nowych kierowców:

 

1.Atrox

2.Barycz

Członkowie:

 

1. Atrox - 18941877

2. Cassa92 - 35402244

3. Kajo13- Nie podał

4. Resick - 10940775

5. Daxion - 5954185

6. WAWESSHOCK - 13138559

7. R4F4L3C - 5921112

8. Spikus - Nie podał

9. Dziki8Knur - 24472795

10. Arko - 18195347

11. YHYERROR - 34925347

2rc8k5i.png

Opublikowano

Chcialbym na poczatku zaznaczyc, byscie wprowadzili do "Regulaminu" wiek +15 i mozg. (to tylko moja sugestia)

 

A to moje podanie :

 

Zaczalem gre w nfs world 28 lipca (1 dzien po premierze), wbilem na tamtym koncie 50 lvl i sprzedalem.

Po miesiacu wznowilem gre wbilem 8 lvl ale odechcialo mi sie grac, bo nie mialem z kim.

Teraz aktualnie gram pod nickiem DzikiMojzesz, rozpoczalem od nowa gre, poniewaz wiele moich znajomych zaczelo w to grac.

Mam 36lvl, 4 obrzydliwie wytuningowane autka :

- Nissan Silvia

- Mazda RX7

- Lamborghini Murcielago

- Chevrolet Corvette (?)

 

Gre (kod) zakupilem w mediamarkcie za 50zl bym mial latwy poczatek i szybko wspiac sie na wysoki lvl.

Dodam jeszcze, ze gdyby ten "klan" wypalil, to moge zalatwic kanal TS 10 slotowy.

 

//Dodany ;]. Z Wiekem nie przejdzie, nie chcemy nikogo dyskryminować :)

//Atrox - Moderator Inne MMO

Opublikowano

Nick w grze : Cassa92

 

Dlaczego ja? :

 

Bo jestem fajny :-)

Chciałbym razem z wami rozwinąć się. Tak naprawdę, to chcę mieć z kim grać, z miłymi ludźmi :) Jestem spokojny, staram się być miły, rzadko kiedy wyzywam.

Lubie grać z kimś. Najlepiej z ogarniętą ekipą :)Mam na imię Michał :) Gram od ok. 2 miechów. W wakacje staram się dość często być na forum oraz w grze. Przez te 2 miechy, udało mi się

zdobyć 30 lvl :) Myślę, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie :)

 

PS. Jeżeli mnie przyjmiecie, jestem gotowy rozwinąć nowego kierowcę, z dopiskiem MPC (znaków specjalnych (tj. np. [) nie da się uzyć ) abyśmy byli rozpoznawalni :)

 

//Dodany ;]

Opublikowano

Mój nick to Sett1ngs

Dlaczego ja?

Ponieważ jestem miłym ambitnym kierowcą.

Jednakże gram niedługo.

Mam Forda z 2 klasy kupionego za boost:)

Oczywiscie nic nie wydawalem zadnej realnej kasy

Poprostu sa sposoby ;)

Mam 18 lvl

 

Na forum jesteś krótko i nie wiem czy będzie z tobą kontakt. Narazie nie :(

Opublikowano

Nick w grze : Kajo13

 

 

Dlaczego chciałbym dołączyć? Witam grałem w tą grę pod koniec zeszłego roku z bratem ale zdobyłem 14 lvl i zakończyłem przygodę z grą, lecz kiedy zobaczyłem ile fajnych ludzi (i cheatów :D )jest z MPC znów nabrała mnie chęć na zagranie w tą grę zdobyłem 21 poziom i mam nadzieje na tworzenie nowych znajomości ;)

 

Coś o mnie:

Moje imię:Karol

wiek:14lat

Masz mikro?Tak

 

p.s. Mogę stworzyć nowego kierowcę z dopiskiem MPC

 

Dodany :)

Opublikowano

Nick w grze: Resick

 

Dlaczego ja?:

 

Zacząłem grać ponad rok temu, ale przestałem bo nie było z kim grać.

Kontynuowałem moją przygode ponad miesiąc temu, wbiłem 37 lvl.

Chciałbym dołączyć do klanu ponieważ chcę poznać nowych kumpli, teraz jest taka szansa bo jest dużo polaków.

Na forum jestem prawie codziennie więc jest ze mną kontakt.

 

Mam nadzieje, że zostane przyjęty.

 

//Dodany :]

Opublikowano

!!!ACHTUNG!!!

xD

 

Proszę członków klanu jak i ubiegających się o podanie na pw numeru swojego Gadu-Gadu :)

2rc8k5i.png

Opublikowano

Nick w grze: DaxioN

 

Dlaczego ja ? :

 

Zacząłem grę dosyć nie dawno... Jakiś tydzień temu, i dużo ciekawych rzeczy pewnie, jeszcze nie wiem, a mógłbym się dowiedzieć w fajnej ekipie ;D

A po drugie, nie lubię grać sam, a w ekipie czasami bywa śmiesznie ;)

 

jbc. lv 25.

 

gg: 5954185

 

nie chciał bym rozwijać nowej postaci, ale mogę zrobić ten napis z liczb MPC ;D

 

//Dodany :] PS. Nie trzeba nowej postaci :)

//Atrox - Moderator Inne MMO

3066.jpg
Opublikowano

!!!UWAGA!!! v2

 

Proszę wszystkich aby napisali tutaj w jakich godzinach wam pasuje aby odbywały się treningi klanowe :)

2rc8k5i.png

Opublikowano

Nick w grze: WAVESSHOCK

 

Dlaczego ja?:

Nie wiem, być może dlatego że nieźle jeżdżę xD. W need for speeda zacząłem grać kiedy pojawił się nfs underground 1. Zawsze lubiałem jeździć wirtualnym pojazdem. Posiadam duży lv i dobry samochód. Nie używam wulgaryzmów ( chyba że serio mnie ktoś zdenerwuje). Jestem sumienny i cierpliwy. Ale niestety nie mam mikro ( stary którego używałem zepsuł się). Treningi ? mogą być pomiędzy godziną 12 a 22, to nie gra roli. Cenię sobie w człowieku jego wnętrze, natomiast nie resztę.

 

//Dodany :)

 

@Edit przepraszam ale już nie mam tego kierowcy. Postaram się jak najszybciej wbić wysoki poziom

Opublikowano

Nick w grze: YOBACK

Lat:16

Auto w grze: Nissan Skyline oraz Lambo Gallardo

Lvl:31

gg: 4058684

Imie:Rafał

 

Dlaczego ja?: Otóż gram bardzo dobrze, używam rzadko cheatów lecz jeśli będzie potrzeba to mogę włączyć^^ Rzadko przeklinam, lecz zdarza się raz na tydzień.Nie mam mikro lecz planuję w bliskiej przyszłości go zakupić. Według moich kolegów i koleżanek mam bardzo duże poczucie humoru a w każdym klanie potrzebny jest ktoś kto doda nutkę humorystyki :PTreningi mogę mieć codziennie o 14

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano

Nick w Grze: Mikusek

 

Lvl:16

 

Auto: Mazda rx-7 i Nissan Silvia

 

Dlaczego ja: A czemu nie :D

 

//Nie urzekła mnie twoja historia ;p mały czas na forum, nie wiem czy będzie z tobą kontakt...

//Atrox

Opublikowano

1 mój Nick to: MISIEK14

 

 

mój Lvl to 33 ale dalej rośnie :)

 

moje auta to : Mazda RX7 , lotus elise i Audi R8

 

jestem w grze co dziennie po 20 ,21

Dla czego ja ?

nie mam za bardzo z kim grać i chciał się pod szkolić w jeździe może nie jeżdżę tak źle jestem miły i udzielam się we wszystkich rodzaju rozmowach

Moje GG to :6553739

Kocham mpcforum.pl!!!

nfsw_MISIEK14.png

5 [X]

10 [X]

15 [X]

20 [X]

25 [X]

30 [ ]

35 [ ]

45 [ ]

50 [ ]

60 [ ]

70 [ ]

80 [ ]

90 [ ]

100 [ ]

150 [ ]

200 [ ]

 

 

 

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nick w grze: R4F4L3C

Dlaczego ja?: Jestem doświadczonym graczem, ostatnio trochę mało gram bo nie mam czasu i z kim ale z MPC zawsze mi się dobrze we wszystko grało ;]

Mam 41lvl i w dobrym towarzystwie mam zamiar dobić 50-ty ;]

Kontakt do mnie chyba tylko w grze i przez gg: 5921112

Czym jeżdżę??;] To wymieniam: BMW M3 GTR, Nissan GT-R R35, Nissan GT-R R34 Skyline (V-Spec), Mazda RX-7, Nissan Silvia S15.

Ogarniam jazdę zespołową, na TE zawsze jeżdżę z grupą w szyku (nie, że jeden na mecie, a drugi dopiero startuje), mam mikrofon, jak jest pogoda brzydka to po kilka godzin dziennie siedzę, zresztą jak ładna to też ;] Niestety, MPC do nicku nie dodam, ale do podpisu owszem ;)

NIGDY nie używałem cheatów i w tej grze nie mam takiego zamiaru (za dużo osiągnięć, żeby wszystko stracić i nie lubię się upodabniać do ruskich...).

Co do godzin gry to nie powiem dokładnie bo mam młodszego brata i jemu trzeba też czasami komputer odstąpić, tak że nie jestem pewien kiedy będę grał ;]

 

@Atrox. @down (czyt. Zylek :D) poprawiłeś mu posta, a mi nie napisałeś, czy jestem przyjęty czy nie... Nie trzymaj mnie dłużej w niepewności ;]

 

//Dodany :) Zastanawiałem się :)

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano
Nick w grze: YOBACK

Lat:16

Auto w grze: Nissan Skyline oraz Lambo Gallardo

Lvl:31

gg: 4058684

Imie:Rafał

 

Dlaczego ja?: Otóż gram bardzo dobrze, używam rzadko cheatów lecz jeśli będzie potrzeba to mogę włączyć^^ Rzadko przeklinam, lecz zdarza się raz na tydzień.Nie mam mikro lecz planuję w bliskiej przyszłości go zakupić. Według moich kolegów i koleżanek mam bardzo duże poczucie humoru a w każdym klanie potrzebny jest ktoś kto doda nutkę humorystyki :PTreningi mogę mieć codziennie o 14

 

Wybaczcie ale tak mnie to rozbawiło, że nie mogę sobie odpuścić... Sam gram w nfsa i naprawdę powinniście wprowadzić ograniczenia wiekowe w klanie. Jak On (czyt. YOBACK) dokładnie wie, że zdarza mu się użyć wulgaryzmu raz na tydzień to ja go serdecznie pozdrawiam ;D. Pozdrawiam cały aktualny klan ;)

 

//Nikt nie broni wyrażać opinii :)

//Atrox

58395_13_03_11_1_33_49_2.pngJeżeli pomogłem daj + ;D

 

50 postów [x]

100 postów [x]

150 postów [ ]

200 postów [ ]

350 postów [ ]

500 postów [ ]

Opublikowano

BORKOSPL

LAT:11

Dlaczego Ja?

Gram Juz 3 Dni I MI swietnie Idzie jak na amatora gralem w nfs undergrun undercower undergrund 2 carbon MostWanted ProStreet i Shift1 2 czasami gram ale to tylko czasami

sory za ortografie bo jestem dyslektykiem

Aha 10 level rosnie :)

NIE UZYWAM HACKOW

Hahaha Mialem Sygnature ponad 1rok :*

Opublikowano

Witam,

To jeszcze raz ja, tym razem chciałem zgłosić podanie ;).

Nick w grze: Spikus

Dlaczego ja?: Mam na imię Łukasz. Przeżyłem 17 wiosen xD. Jestem osobą, która jest długi czas na forum (chociaż tego nie widać po postach). Jeżeli mogę i potrafię pomóc to z przyjemnością to zrobię. Oczywiście osobom, które na to zasługują;). Szybko zawieram nowe znajomości, łatwo się dogaduje, nie stwarzam nieprzyjemnych sytuacji. Oczywiście jak każdy człowiek mam swoje lepsze i gorsze dni. Wulgaryzmy z moim ust padają dość rzadko chyba, że naprawdę ktoś mnie zdenerwował.

Pozdrawiam cały team i czekam na rozpatrzenie mojego wniosku ;)

 

 

@down

Ten tekst z wiosnami Mój Drogi jest powszechnie używany na terenie śląska np. w Cieszynie nie mówią "Mam 15 lat" tylko "Mam 15 wiosen". Dlatego byłbym bardzo wdzięczny jeżeli nie narzucałbyś mi "przywłaszczania cudzych tekstów". Pozdrawiam ;)

 

//Dodany

58395_13_03_11_1_33_49_2.pngJeżeli pomogłem daj + ;D

 

50 postów [x]

100 postów [x]

150 postów [ ]

200 postów [ ]

350 postów [ ]

500 postów [ ]

Opublikowano

Nick w grze: Dziki8Knur

 

Dlaczego ja?: Bo chce czegoś więcej niż pykanie wyścigów z obcymi osobami. Chce kogoś poznać, otwarty na wszelkie propozycje i znajomości.

 

Imię: Błażej

Wiek: 14

Mikro: Tak

 

Obecnie jeżdżę Lotusem 2 klasy, gram już 2 tygodnie. Upatrzyłem sobie najdroższy samochód w grze - BMW ;]. Liczęna pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam.

 

@//Zylek Ten tekst z wiosnami to moj :D.

 

//Dodany

Opublikowano

Mam trzy latka trzy i pól sięgam ch.... poza stul xD

A wiec no tak gram w tą tibijska gierkę ok listopada ubieglego roku z mala przerwa.

posiadam (4) samochody no dobra silwia sie nie liczy to 3

BMW Z4 GT3

FORDA ECORTA

NISSAN 240SX

POWINNIŚCIE MNIE PRZYJASC Z WIELU POWODÓW:

- TIBIA MOIM PASTERZEM

- KAŻDY RUSEK TO WAFEL WIEC MU STARAM SIE ZAWALIĆ W KULASZONY

- POTRAFIE JEZDZIc W TYL Z JEDNOCZESNY PATRZENIEM DO PRZODU

- POTRAFIE WZIASC UDZIAL W WYŚCIGU

- POTRAFIE NAPISAC TAKIE CIEZKIE ZDANIE /join 27

MÓJ NICK W GRZE TO MARCIN8383 NA MPC TAKI SAM

NIECH TIBIA BĘDZIE Z WAMI

 

//Tępię takie dzieci jak ty ale nie złamałeś regulaminu, ciesz się.

//Atrox

ojtam ojtam poprosut lubie tibie

Opublikowano

Nick w grze: VISTONER

Dlaczego ja?: Ponieważ chcę się pościgać z polskimi graczami z MPCforum :)

 

//Nie przekonałeś mnie :(

//Atrox

1298138697-U198706.png

4875_blue.png9368_gold.png

Opublikowano

Siemka to ja też napiszsze:

 

Nick:Arko

 

Autka:

Nissan Silvia tuning za boosty:p

 

Nissan Skyline r34 max tune

 

BMW M3 GTR

 

na koncie 800tyś+

 

W Nfs World gram od bety skończyłem gre gdy wbiłem 20 lvl zaczołem grać na nowo 3 dni temu wbiłem 40 lvl kupiłem Bmw m3 i zamierzam grać w tą gre jeszcze dłuugo :) treningi mogą być codziennie o której godzinie wam pasuje ja jestem online zawsze :)

 

Mam 16 lat jestem ogarnięty mikro mam z moich ust łacina się niewydobywa chcę dołączyć do teamu poniewarz mam dosyć samotnej gry i ciągłej nudy :)

 

Moje GG:18195347

 

Czekam na miłą odpowiedź

Pzdr dla całego teamu

 

//Zostało 1 miejsce, dodałem pana na dole ze względu na staż na MPC

//Atrox

                                                                                                                                wwgh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...