Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

chętni pisac GG:729741

 

Moge zrbić forum, portal, sklep internetowy, zwykłą strone.

 

Przykłady stron zrobionych przeze mnie:

www.gaxik-art.dl.pl

www.patrrrol-vs-minecraft.ugu.pl

www.lolek-rpg.ugu.pl

 

STRONA (więcej info) www.eprojekt.dl.pl

Edytowane przez riseagainst
Opublikowano

Sam pisałeś silnik pod to wszystko?

Jaki cennik?

Rozpisz się 10 razy więcej.

 

(Ja oczywiście nie jestem zainteresowany, sam pisze)

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Sam pisałeś silnik pod to wszystko?

Jaki cennik?

Rozpisz się 10 razy więcej.

 

(Ja oczywiście nie jestem zainteresowany, sam pisze)

te 2 całkowicie sam od podstaw. A gaxik-art na silniku worldpress :)

Cennik na gg. Ceny ok 10zł

Opublikowano

Silnik worldpress, no nieźle.

Nawet nie potrafisz dobrze napisać nazwy CMS'a.

Możesz zrobić portal powiadasz.

To zamawiam portal społecznościowy, system logowania, możliwość zakładania własnego bloga, dodawanie zdjęć przez użytkowników, forum, masowa korespondencja.

Jak napisałeś wyżej cena ok. 10zł to mi się opłaca.

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

Silnik worldpress, no nieźle.

Nawet nie potrafisz dobrze napisać nazwy CMS'a.

Możesz zrobić portal powiadasz.

To zamawiam portal społecznościowy, system logowania, możliwość zakładania własnego bloga, dodawanie zdjęć przez użytkowników, forum, masowa korespondencja.

Jak napisałeś wyżej cena ok. 10zł to mi się opłaca.

jest wiele cmsów z takimi możliwościami :)

Np PHP-Fusion.

 

aaa.. i w cale nie jesteś fajny pisząc takie debilne komentarze...

Opublikowano

jest wiele cmsów z takimi możliwościami :)

Np PHP-Fusion.

 

aaa.. i w cale nie jesteś fajny pisząc takie debilne komentarze...

 

 

To nie jest tzw. "Debilny komentarz" ...

Napisałeś tak mało, że myślałem, że potrafisz zrobić taką stronę.

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano

To nie jest tzw. "Debilny komentarz" ...

Napisałeś tak mało, że myślałem, że potrafisz zrobić taką stronę.

A kto powiedział ze nie umiem? Na php fusion bym zrobił i by było dobrze

Opublikowano

To jest temat do kłócenia się? Przepraszam. Albo autor robi te jego "strony" albo niech moderatorzy go zamkną. Co do tych stron, to zwykłe modyfikacje gotowych szablonów stron WWW. A o bugach w nich nie wspomnę.

Opublikowano

Jak juz drogi kolego robisz strony a raczej edytujesz szablony to nie pisz że to sa twoje własne - ja do ciebie nic nie mam ale w szablonach jak dobrze poszukasz to znajdziesz odnośnik do stronki flankerds.com ( to nie jest reklama )

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

×
×
  • Dodaj nową pozycję...