Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Błąd podczas łączenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zrobiłem serwer na plikach z mcncc.pl i doprawiłem je

To jest ukryta treść, proszę

Przed wgraniem wszystko chodziło elegancko, po wgraniu nie mogę się połączyć z serwerem, tj. odpalam metina, wpisuje swój login i hasło i jest błąd podczas łączenia...

A jak wpiszę złe dane np. login: sdadsdsa hasło: jadjhdsjh To pisze że konto nie istnieje, Serwer chodzi na PEWNO

Przeglądałem ten temat:

To jest ukryta treść, proszę

Ale jego autorowi blokowała zapora serwer, ja mam zaporę wyłączoną, więc to nie jej wina. Poradzicie coś?

Opublikowano

Zobacz jak włonczysz Serwer wpisz: ps aux i zobacz Czy sa procesy:

*game

*game99

*db

*auth

 

Ja myśle ze wywala Ci db albo masz zleprawa tego pliku.

Opublikowano (edytowane)

złe prawa? A gdzie mogę zmienić na "dobre"

Prawa db mam na 777

Edytowane przez XTheX
Opublikowano (edytowane)

Moze Nie taki masz pong w binarce tzw pewnie wkleiles te game co tam bylo w tych gotowcach

Edytowane przez SejBes

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Moze Nie taki masz pong w binarce tzw pewnie wkleiles te game co tam bylo w tych gotowcach

Tak wkleiłem to game... A to źle zrobiłem? Co to zmieniło? :/ I czy da się to jakoś odkręcić? A jak bym następnym razem wklejał bez tego pliku game to by coś pomogło?

Opublikowano

Tak wkleiłem to game... A to źle zrobiłem? Co to zmieniło? :/ I czy da się to jakoś odkręcić? A jak bym następnym razem wklejał bez tego pliku game to by coś pomogło?

 

Taki błąd wyskakuje jak jest standardowo zmienione w CONFIGu tabelki z account na player =)

Opublikowano

Taki błąd wyskakuje jak jest standardowo zmienione w CONFIGu tabelki z account na player =)

Możecie się śmiać ale to mój pierwszy serwer i nie ogarniam tego. W jaki sposób mogę to naprawić?

Opublikowano

Od tematu minęło 24h, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi dlatego odświeżam. Temat jak najbardziej aktualny, błąd nadal występuje

Opublikowano

Hmm wyłącz anty wirusa i odblokuj porty...

Porty wszystkie odblokowane, antywir wyłączony, zapora wyłączona... ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...