Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Piszę taki temat bo mnie szlak trafia..

Co za durne tematy trafiają w tym dziale m.i.n

Niektórzy użytkownicy piszą

'' Jakie jest mój adres storny www założyłem konto na cba.pl ''

'' Założyłem stronę www na cba.pl i nie wiem co mam robić dalej ''

i różne takie bez sensu tematy...

 

Mam dla takich osób radę

Zanim zaczniecie tworzyć swoją stronę www.

Najpierw nauczcie się podstaw html i php i dopiero zacznijcie .

sasukewallpaperbytwilig.jpg

Opublikowano

Dokładnie w dziale przydał by się jakiś moderator bo jest totalny bajzel z tymi newbie co reklamują lub nie znają się nawet na html :unsure:

Opublikowano (edytowane)

to raportować "bez sensowny post".

ja powiem tyle, podstawy są dla cip, wystarczy znaleźć pomysł na strone i do dzieła!

Edytowane przez rumunun
Opublikowano

Ja mam takie same zdanie co closer potem syf jest xD

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

Prawda wypowiadaja sie tutaj ludzie bez zadnego doswiadczenia blagajace o pomoc w najprostszych sprawach. Przydalby sie mod ktory by to ogarnal wszystko.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Zgadzam się. Nie ma tutaj żadnego moderatora, a admini od miesięcy nie zaglądają i się syf robi ..

I co teraz zrobisz? Spuścisz psy? Albo pszczoły? Albo psy z pszczołami w ustach, tak że kiedy szczekają, strzelają nimi w ciebie?

Opublikowano
Dokładnie w dziale przydał by się jakiś moderator bo jest totalny bajzel z tymi newbie co reklamują lub nie znają się nawet na html :unsure:

Startowałem na kida i co? Mou to odrzucił bo nie ma takiej rangi :angry: .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...