Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój problem wygląda tak kiedy włączam cs-a i wchodzę na serwer pojawia się strona powitalna na serwerze i przycisk ok właśnie w tym momencie cały cs pada... w końcu pobrałem inna grę i pokazało się że aby w nią grać trzeba zmienić kolory na 32 bity zmieniłem i ok tak se myślę włączę cs oo działa 2 gry potem 2 mapki ... znowu to samo pomocy....

Jeśli Pomogłem daj lajka :)
http://www.youtube.com/user/OnlyTrueAqua << Zapraszam Moje kontoYouTube ;)

Opublikowano (edytowane)

Czy masz steam ?

Jeśli non-steam to wgraj najnowszy patch. Być może w nim jest problem.

steam

w temacie jest że chodzi i o steam i non steam

 

iii... chodzi właśnie o to że mam nowy komputer lecz jak tylko go kupiłem wszystko działało lepiej niż nawet powinno :)

Edytowane przez Minecraftowicz8

Jeśli Pomogłem daj lajka :)
http://www.youtube.com/user/OnlyTrueAqua << Zapraszam Moje kontoYouTube ;)

Opublikowano

Możesz mieć virusa, który blokuje ci dostęp. Zrób skan virusów na komputerze i usuń all.

Ma nowy komputer tak i już nowe wirusy? Wątpię w to, próbowałeś zmienić opcje, typu rozdzielczość, bity, grafika itp? Albo uruchomić jako Administrator.

Być może tak jak mówi kolega że najnowszy patch pomoże, albo wgraj inną wersje np. v32 lub nową ere :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Ma nowy komputer tak i już nowe wirusy? Wątpię w to, próbowałeś zmienić opcje, typu rozdzielczość, bity, grafika itp? Albo uruchomić jako Administrator.

Być może tak jak mówi kolega że najnowszy patch pomoże, albo wgraj inną wersje np. v32 lub nową ere :)

hmmmm... mam steam i bawiłem sę troche tymi ustawieniami i na kompie i w cs ale du*a ...

Jeśli Pomogłem daj lajka :)
http://www.youtube.com/user/OnlyTrueAqua << Zapraszam Moje kontoYouTube ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...