Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SAMP][Pytanie] Mrucznik-rp ( Test na Taxi)


Ikolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam test na taxi i mam problem:

Pytaja o rozne budynki itp w jakiej dzielnicy sie znajduja;

1. KOmisariat

2. Studio SAN

3.Fabryka Broni

4 Salon Samochodowy

5 Koscio

6 Mrucznik Tower biurowiec

7 Mrucznikowy GunShop

8 Szpital

9 Green Bar

10 Bank

 

 

Odrazu mowie ze nie ma takiej dzielnicy jak

TEMPLE

Opublikowano

Zależy o co chodzi, grając na tym serwerze powinieneś wiedzieć. W gta jest wiele komisariatów, banków i szpitali. Zagraj dłużej na serwerze poczytaj na ich forum (jeśli mają) i wtedy zdawaj na taxi.

Opublikowano

Komisariat - Pershing Square

Fabryka broni - El Corona bodajże

Studio SAN - Market

Salon - jefferson

Kościół - jefferson

Biurowiec -Rodeo

Mrucznik Tower - Rodeo bodajże

Gun Shop - Glen Park

Zakład Bukmacherski - Los Flores

Szpital - Market

Green Bar - Ganton

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Ja mam dobre ;) Prosze o to one

 

Komisariat - Pershing Square

Studio SAN - Vinewood

Fabryka broni - ocean docks

Salon Aut - Jefferson

Kosciol - Jefferson

Biurowiec - Rodeo

Gun Shop - DownTown

Zaklad Bukmacherski - east beach (wschodnia plaza)

Szpital - Market

Green Bar - Ganton

Bank - DownTown

 

Jest to w kolejnosci ustawione,

pare razy test na tym zdawalem czyli ze all dobrze.

Ale oczywiscie musisz pojezdzic i wiedziec troche co gdzie jest wiec narazie pojezdzij troche sprawdz gdzie co jest w miescie i zdawaj moimi odpowiedziami ;>

Kolega wyzej popelnil troche bledow :D

cooltext540801314.png
Opublikowano

A ja dodam od siebie :)

Mrucznik RP to gówno.

Nie opłaca się tam grać ;)

No tak, ale to nie temat na takie trafne spostrzeżenia :D

 

Zamykam, wyjaśnione.

1317454587-U195480.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...