Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

mógłby ktoś mi podać downloada do plików NismonS'a?

Bo zamknął temat a mi są bardzo potrzebne. :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

NismonS nie robi już plików serwerowych do nowszych wersji.

Opublikowano

To pewnie edytował to, na stronie nismonsa ani na koncie youtube nic nie ma tak samo jak na mpc.

Opublikowano

Nic nie edytował ale dobra, a znacie jakieś podobne pliki serwerowe? Ale bardziej po polsku :P Z pluginami podobnymi do tych od NismonS'a

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano (edytowane)

najlepsze pliki serverowe według mnie to krysztofa

i są jeszcze pliki dobre od Xeroza (nie pamiętam już xD )

hahah co ja napisałem Xeroza xD chdoziło mi o ZeAs'a

Edytowane przez DeHero

Avatar + Sygna robią się

 

 

jak pomogłem pamiętaj o +'y

 

11923506.jpg

10[OK]

25[OK]

50[OK]

75[OK]

100[OK]

125[OK]

150[OK]

175[NO]

200[NO]

Opublikowano

Nic nie edytował ale dobra, a znacie jakieś podobne pliki serwerowe? Ale bardziej po polsku :P Z pluginami podobnymi do tych od NismonS'a

 

Ściągnij pliki by krzystofa bo warto :P

Opublikowano (edytowane)

ZeAs'a lepsze bo Krzysztofa przedobrzone. Po co komu tyle plugów im tak 30% nieprzydatne a u Zeasa masz te najważniejsze prócz xautha.

Edytowane przez andrewpol
Opublikowano

ZeAs'a lepsze bo Krzysztofa przedobrzone. Po co komu tyle plugów im tak 30% nieprzydatne a u Zeasa masz te najważniejsze prócz xautha.

Nie bądź śmieszny, od Krzysztofy lepszy, te drugie od Zeasa nie spolszczone, do kitu one są, a na Krzysztofy plikach tylko wyrzucić zbędne i masz pliki git majonez ;)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...