Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nikt nie może wejść na mój serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ponieważ postawiłem

serwer ale nikt nie może na niego wejść.

Ja na serwery innych mogę ale oni nie mogą

na mój serwer jest hamachi wszyscy są na mojej

sieci i nic. Ustawienia mojego serwer.properties

może tu coś jest źle no nie wiem :

 

#Minecraft server properties

#Tue Jul 05 16:43:33 CEST 2011

level-name=world

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

max-players=3

server-ip=5.126.201.44

pvp=false

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=false

white-list=false

 

Proszę o pomoc posypią się ++

 

Ps. Szukam plugina który dodaje do gry herobrina

widziałem tego plugina na bukkit.com tylko nie chce

mi się strona załadować będę wdzęczny jeżeli ktoś ma linka

do tego plugina

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

zapora ci blokuje ruch karty sieciowej hamachi.

 

To jest pewne, więc wyłącz wszelkie zapory na czas grania i jak ręką odjął ci wbiją ludzie :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Setny temat z tym samym pytaniem i odpowiedzią.

JEŻELI STAWIASZ SERWER BEZ HAMACHI ODBLOKUJ PORTY, WYLACZ ZAPORE SYSTEMOWA I (JEZELI MASZ INNA) TO JA TEŻ, WYLACZ MONITOROWANIE RUCHU SIECIOWEGO. JEŻELI STAWIASZ Z HAMACHI TO WSZYSTKO TO CO WYŻEJ TYLKO NIE MUSISZ PORTÓW ODBLOKOWAĆ.

Opublikowano

Jaką masz wersję Windowsa? Jeśli Windows 7 to zrób tak:

Start -> Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> Zapora systemu Windows -> Zezwalaj programowi lub funkcji na dostęp przez Zaporę systemu Windows (po lewej) -> Zezwalaj na dostęp innego programu... (na dole) -> wybierz LogMeIn Hamachi i OK -> teraz zaznacz przy Hamachi ptaszki obydwa i OK

Teraz powinno all działać

Opublikowano

Ja tam hamachi nie mam ;/

 

@Edit oj sry nie zauważyłem jest zaraz sprawdze i tak nie działa

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Zrub tak:

 

1.Zobacz czy masz wyłączona zapore systemu.

2.Wejdz tam gdzie jest serwer i zmień port np.12221.

Minie to pomogło :rolleyes: :mellow: :)

 

A i zobacz czy masz dobre ID.

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

miałem ten sam problem ale zmień potr na koncówke 100 powinno byc ok to:

server-ip=5.126.201.44 powino wygladac :

server-ip=5.126.201.100

 

bedzie wszystko git mowie ci tez mialem taki problem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...